Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Limity GB w UE w ofertach na kartę


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 10
  • 0

Limity GB w UE w ofertach na kartę

Dlaczego w ofertach na kartę jest mniej limitu GB niż w ofertach abonamentowych czy też Flex? Przykładowo w planach abonamentowych i Flex w nominale 50zł jest 8,63GB natomiast w ofercie Free na kartę za elastyczny pakiet internetu 50GB/50dni/50zł jest 7,02GB?

4 ODPOW. 4

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Limity GB w UE w ofertach na kartę

Klienci abonamentowi muszą mieć więcej przywilejów za regularne płacenie i podpisanie umowy na 24m. Najtańsze abo 55zł. 😏

 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 10
  • 0

Limity GB w UE w ofertach na kartę

Hmm. Ja to rozumiem ale jednak np u innych operatorów nie ważne czy to jest karta czy mix czy abonament jest jednakowo dostępne 863MB za każde 5zł zakupu usługi. Przykład fioletowego operatora. Abonament 50zł 8,63GB dostępne, pakiet miesięczny na karte za 50zł też 8,63GB dostępne. Stąd moje pytanie


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Limity GB w UE w ofertach na kartę

Nie działają usługi, które działają w Orange. Każdy operator ma swoją politykę biznesową. 

Prepaid jest kierowany do innej grupy osób, bardziej świadomych czego potrzebują (elastyczność oferty, samodzielność konfiguracji usług), przynamniej większość. 😏 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11378
  • 51

Limity GB w UE w ofertach na kartę

@Mikkellos  jeśli zależy ci na GB w UE, to migruj do FLEX 😎

Tam oferta po całości bardzo fajna, ja przeszedłem do FLEX i sobie chwalę 😎

Tak poza tym, na kartę zawsze są jakieś różnice, konkurencja może ma trochę lepiej, ale to mnie w każdym razie nie przekonało 😎