Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dezaktywacja numeru

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 5
  • 0

Dezaktywacja numeru

Z góry wybaczcie za powtórzenie tematu ale poprzednie są stworzone dłuższy czas temu i chciałbym się dowiedzieć czy coś się zmieniło w tym roku.

Posiadam nr w Orange na karte, czy da się go dezaktywować, wyrejestrować? Nie będę z niego korzystać. Nie chce być na nim zarejestrowany.

Zmieniłem numer na inny. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2068
  • 11667
  • 52

Dezaktywacja numeru

Numer z czasem zostanie wygaszony, jak jego termin ważności się skończy, nie da się dezaktywować numeru.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

16 ODPOW. 16

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2068
  • 11667
  • 52

Dezaktywacja numeru

Numer z czasem zostanie wygaszony, jak jego termin ważności się skończy, nie da się dezaktywować numeru.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 56
  • 0

Dezaktywacja numeru

możesz usunąc powiązanie numeru z Twoimi danymi, ale do tego musisz skontaktować się z biurem obsługi 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18430
  • 52693
  • 710

Dezaktywacja numeru

@mar_plu1989 obecnie nie ma możliwości dezaktywacji, ani usunięcia numeru przez konsultanta. Jeżeli było aktywowane Rok Ważmości Konta, to tylko tą usługę można dezaktywować, co spowoduje skrócenie ważności numei.

Po pewnym czasie nieużykowamia, numer sam wygaśnie.

Jeśli natomiast chcesz, aby numer szybciej został usunięty z Orange, to możesz przrnieść go do innego operatora. Nie będzie widoczny wtedy na koncie Orange.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 56
  • 0

Dezaktywacja numeru

doradca w biurze obsługi może zrobić ticket na usunięcie


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18430
  • 52693
  • 710

Dezaktywacja numeru

@DakJojo od około roku już nie może. Kiedyś konsultant skracał ważność numeru do jednego dnia i następnego dnia numer był wyłączony. Zmieniły się warunki usuwania. Niedawno sam chciałem dezaktywować numer z konta Mój Orange.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 56
  • 0

Dezaktywacja numeru

to dziwne ale mi uwierz z miesiąc temu miałem taką sytuację i się udało


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18430
  • 52693
  • 710

Dezaktywacja numeru

@DakJojo może udało się yrafić na konsultanta z wyższyminuprawnieniami, dla tego mogło się udać.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2068
  • 11667
  • 52

Dezaktywacja numeru

@DakJojo  nie da rady usunąć ot tak numer z konta MO, czy wyczyścić dane, tu możesz pisać cokolwiek, bo nie sprawdzimy tego, bez wiarygodnego dowodu, nie uwierzę ci niestety.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 56
  • 0

Dezaktywacja numeru

@IreneuszCD nie wiem za jaki autorytet się uważasz ale tak było, mi się udało