Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Data ważności bonusu za rejestrację


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 77
  • 61
  • 1

Data ważności bonusu za rejestrację

Jeśli Mój Orange pokazuje datę ważności bonusu 25.10 to znaczy że 25 do północy czy do konkretnej godziny? Sprawdzałam pod nr 901, w odpowiedzi na "Ile minut" dostaje info że minuty są jeszcze ważne, odp. na "Ile internet"-Bonus jest nieaktywny lub minęła jego data ważności. Jak to możliwe że bonus jest aktywny w części dotyczącej minut a nieaktywny w części dotyczącej GB?
Czy Orange nie powiadamia smsem, że upłynął termin ważności bonusu?
9 ODPOW. 9

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Data ważności bonusu za rejestrację

Nie otrzymałeś ostatnio np. bonusu z tytułu usługi Urodziny (urodziny, imieniny, rocznica aktywacji startera)?

Bonus minut powinien być wyłączony w tym samym dniu co bonus internetu, chyba że otrzymałeś na to samo konto inny pakiet/bonus, który zmieniłby datę ważności (działa to tylko na korzyść).

 

Najlepiej byłoby skontaktować się w tej sprawie z obsługą klienta - poinformują Cię z 100% pewnością, jak wygląda sytuacja.

Anonim

Nie dotyczy

Data ważności bonusu za rejestrację

Zrób tak jak pisze @Jarek Być może robiłeś ostatnio jakieś promocyjne doładowanie, etc.......zainstaluj sobie aplikację Mój Orange i zadzwoń bezpłatnie do BOK. Ale nie wiem czym się martwisz 😜 Ważność pakietu jest na Twoją korzyść, więc.......ja bym się nie upominał 😜


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 77
  • 61
  • 1

Data ważności bonusu za rejestrację

Nie korzystam z Urodzin, nie robiłam promocyjnego doładowania, mam tylko bonus za rejestrację, który wg Mój Orange pokazuje ważność do 25.10 więc jak na moją korzyść skoro 901 informuje, że termin ważności GB upłynął? Miałam nadzieję że ktoś potrafi odpowiedzieć czy Orange wysyła sms z powiadomieniem o upływie ważności bonusa

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2812
  • 7020
  • 183

Data ważności bonusu za rejestrację


akacja1 napisał(-a):
Nie korzystam z Urodzin, nie robiłam promocyjnego doładowania, mam tylko bonus za rejestrację, który wg Mój Orange pokazuje ważność do 25.10 więc jak na moją korzyść skoro 901 informuje, że termin ważności GB upłynął? Miałam nadzieję że ktoś potrafi odpowiedzieć czy Orange wysyła sms z powiadomieniem o upływie ważności bonusa

Z własnego doświadczenia napisze, że wysyła. Jednak z opóźnieniem, co może skutkować pobraniem opłaty za net z konta głównego, jeśli nie masz innych aktywnych pakietów.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 77
  • 61
  • 1

Data ważności bonusu za rejestrację

Na Mój Orange dane też się aktualizują z opóźnieniem. Gdyby była pewność, że bonus jest ważny do północy wskazanego dnia a nie np na zasadzie: uruchomiony o godz 11 kończy się po 30 dniach również o 11, nie byłoby problemu:)

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 76
  • 54
  • 1

Data ważności bonusu za rejestrację

@akacja1 dzwoniłaś na BOK w tej sprawie?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Data ważności bonusu za rejestrację

To sprawdź regulamin.
Jeśli termin jest w godzinach - to są godziny.
Jeśli w dniach, miesiącach - z upływem dnia.
Lektura regulaminu wyjaśnia, że z końcem dnia.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 77
  • 61
  • 1

Data ważności bonusu za rejestrację

Bonus za rejestrację jest tak popularny, myślałam że dostanę odpowiedź od ręki, bez konieczności sprawdzania regulaminu czy telefonów do BOK:) Niemniej dziękuję wszystkim.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Data ważności bonusu za rejestrację

Czy ten jeden dzień robi różnicę?

Są inne sposoby na tańsze lub bezpłatne dzwonienie lub korzystanie z netu 🙂