Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy w 2024 roku dalej jest dostępna usługa Konto ważne rok w Orange Free na kartę?

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 106
  • 0

Czy w 2024 roku dalej jest dostępna usługa Konto ważne rok w Orange Free na kartę?

Czy usługa Rok Ważności Konta w Orange Free jest jeszcze aktualna?\

 

 

 

_____________________

*Post wydzieliłem z tematu "Czy w Orange Free na kartę jest Rok Ważności Konta? Są jakieś pakiety oprócz cyklicznego bez limitu?" - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3219
  • 7500
  • 136

Czy w 2024 roku dalej jest dostępna usługa Konto ważne rok w Orange Free na kartę?

@Charlie_Sorrow Tak, opłata za włączenie usługi 9,00zł. Z usługi można skorzystać wielokrotnie. Aktywacja w Mój Orange lub SMS o treści START na nr 8002. 

 

Regulamin Konto Ważne Rok

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

25 ODPOW. 25

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3219
  • 7500
  • 136

Czy w 2024 roku dalej jest dostępna usługa Konto ważne rok w Orange Free na kartę?

@Charlie_Sorrow Tak, opłata za włączenie usługi 9,00zł. Z usługi można skorzystać wielokrotnie. Aktywacja w Mój Orange lub SMS o treści START na nr 8002. 

 

Regulamin Konto Ważne Rok


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 106
  • 0

Czy w 2024 roku dalej jest dostępna usługa Konto ważne rok w Orange Free na kartę?

@Ron, dziękuję za informację. Rozumiem, że to jest tylko przedłużenie ważności konta do roku na połączenia wychodzące, a nie na przychodzące?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3219
  • 7500
  • 136

Czy w 2024 roku dalej jest dostępna usługa Konto ważne rok w Orange Free na kartę?

Przychodzące są ustawione na 93 dni od dnia zakończenia okresu ważności wychodzących. 🙂

 

Jest jeszcze usługa Wiecej czasu na Internet, która przedłuża GB i ważność konta na rok. Ale koszt usługi, to 29,00zł. Każdorazowe załączenie usługi kumuluje ważność konta i GB. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 106
  • 0

Czy w 2024 roku dalej jest dostępna usługa Konto ważne rok w Orange Free na kartę?

@Ron, rozumiem. Dopytam jeszcze o kilka rzeczy.

 

1. Czy w Orange Free możliwe jest korzystanie z usług Premium (połączenia/smsy)?

2. Czy kupując on-line Starter Orange 5, mam w tej cenie możliwość wykonywania połączeń przez rok?

3. Wygląda na to, że na ww. starterze włączona jest automatycznie usługa "Bez limitu". Można ją wyłączyć?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3219
  • 7500
  • 136

Czy w 2024 roku dalej jest dostępna usługa Konto ważne rok w Orange Free na kartę?

1. Tak, ale możliwość korzystania z Premium jest po doładowaniu za min 10zł, Nowy starter.

2. Nie, tylko przenoszenie z innej sieci daję z automatu aktywną promocję Konto Ważne Rok. W innym wypadku startery z numerami są ważne standardowo 14 dni lub 31 dni (standard). 

3. Można usługę wyłączyć (dezaktywować).

 

@Charlie_Sorrow @Charlie_Sorrow 

Startery kupione Online na stronie Orange mają ustawioną usługę Konto Ważne Rok za 0zł 🙂

https://www.orange.pl/view/kup-starter


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 106
  • 0

Czy w 2024 roku dalej jest dostępna usługa Konto ważne rok w Orange Free na kartę?

@Ron, jakim kodem dezaktywuje się usługę "Bez limitu" na takim starterze za 5 zł?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3219
  • 7500
  • 136

Czy w 2024 roku dalej jest dostępna usługa Konto ważne rok w Orange Free na kartę?

Powinien zadziałać kod *101*1*0#, ale najlepiej dezaktywacji dokonać w Mój Orange. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 106
  • 0

Czy w 2024 roku dalej jest dostępna usługa Konto ważne rok w Orange Free na kartę?

To wszystko, co chciałem wiedzieć. Dziękuję! 😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 106
  • 0

Czy w 2024 roku dalej jest dostępna usługa Konto ważne rok w Orange Free na kartę?

@Ron, ostatnie już pytanie, bo pojawiło się coś nieoczekiwanego. Właśnie zamówiłem on-line 2 startery po 5 zł. Wybrałem dostawę DPD za 19,99 oraz płatność on-line. Zapłaciłem BLIK'iem łącznie 29,99 zł. Ale w szczegółach opłat mam następującą informację:

 

Przechwytywanie.PNG

Czy to oznacza, że przy odbiorze przesyłki będę musiał zapłacić kurierowi jeszcze 10 zł? Czy to jest koszt 2 starterów, który już zapłaciłem i ta adnotacja "płatność przy odbiorze przesyłki" w przypadku płatności on-line jest nieaktualna?