Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy karta SIM obsługuje LTE?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Czy karta SIM obsługuje LTE?

Tak mówią konsultanci BOK. Ja kilka kart SIM osobiście wymieniłem w salonach z powodu braku LTE i wież mi, bądź nie, w jednym za darmo, w innym, szczególnie obsługiwanym przez LUXX pobrali opłatę. Trzeba też mocno zwracać uwagę, jaki powód wymiany będzie wpisany przy wymianie. Jeżeli uznają jako uszkodzoną, to wymiana będzie darmowa. Tego trzeba bardzo pilnować.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Czy karta SIM obsługuje LTE?


@ketrasaArturnapisał(-a)

Tak mówią konsultanci BOK. Ja kilka kart SIM osobiście wymieniłem w salonach z powodu braku LTE i wież mi, bądź nie, w jednym za darmo, w innym, szczególnie obsługiwanym przez LUXX pobrali opłatę. Trzeba też mocno zwracać uwagę, jaki powód wymiany będzie wpisany przy wymianie. Jeżeli uznają jako uszkodzoną, to wymiana będzie darmowa. Tego trzeba bardzo pilnować.


A więc ja Ci powiem @ketrasaArtur 

Dnia 11.03. roku 2019 otrzymałam SMS o treści :

Witamy

W przypadku gdy Twoja karta SIM nie obsługuje pasma LTE możesz ją wymienić bezpłatnie w salonie Orange.

 

Jak nie wierzysz to skontaktuj się jutro z Konsultantem na czacie, i spytaj 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Czy karta SIM obsługuje LTE?

Ja karty SIM wymieniałem dużo wcześniej. Jak tylko pojawił się LTE w Orange. 

Salony różnie do tego podchodziły. Ostatnio wymieniałem chyba na początku tego toku, ale nie pamiętam daty. Pobrali mi w tedy kasę z konta. Pamiętam, że to był salon Orange prowadzony przez LUXX.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Czy karta SIM obsługuje LTE?

@wscieklaewka Znalazłem Twój post w innym temacie związany z wymianą karty SIM: https://nasz.orange.pl/t5/Na-kart%C4%99/Wymiana-karty-sim/m-p/131752#M11963

Nie testowałem tego, aby poprosić konsultanta BOK o wysłanie SMS-a dotyczącego wymiany karty SIM jeżeli nie obsługuje LTE.

To może być myśl, trzeba przetestować takie rozwiązanie.

Może w tedy każdy salon uwzględni bezpłatną wymianę karty SIM.

Ważne, aby do salonu przyjść ze starą kartą SIM i najlepiej niech to zrobi osoba, na którą jest zarejestrowana.

 

 

I jeszcze w inny miejscu znalezione i potwierdzone przez pracownika Orange: https://nasz.orange.pl/t5/Na-kart%C4%99/Wymiana-karty-sim-na-now%C4%85-z-lte/m-p/125016#M11349

Anonim

Nie dotyczy

Czy karta SIM obsługuje LTE?

@ketrasaArtur , jest, jak mówi @wscieklaewka . Potwierdzam też swoją wymianę za darmo, gdy nawet takowego smsa nie otrzymałem. Spojrzałem przedtem na swoje konto MO i Akcje. Poszedłem do salonu i pracownik sam mi włożył nową simkę do telefonu.