Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy jest możliwość posiadania drugiej karty SIM tylko na internet?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Czy jest możliwość posiadania drugiej karty SIM tylko na internet?

Posiadam bardzo dużo transferu danych który tylko mi się powiększa z każdym doładowaniem. Niestety poprzez wszędobylskie wifi (w domu, w pracy) praktycznie nie wykorzystuję tego co mam na swoim koncie w orange. Niby mogę ustawić swój telefon jako router i korzystać z transferu danych ale jest to kłopotliwe. Tzn mam w domu internet z innej firmy i tam do routera mam podłączone TV, konsolę, komputer itp. przydałby mi się taki router, który by korzystał z mojego transferu danych. Jest to do zrobienia?

5 ODPOW. 5

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Czy jest możliwość posiadania drugiej karty SIM tylko na internet?

@Prezes22  tak, dla abonamentu tylko. Na dziś nie ma żadnych innych usług na współdzielenie danych na prepaidzie. 
https://www.orange.pl/kid,4002535747,id,4003674166,article.html


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Czy jest możliwość posiadania drugiej karty SIM tylko na internet?

Jeszce dodatkowa karta SIM jest dostępna we FLEX. W PrePaid-ie nie ma takiej opcji

 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Czy jest możliwość posiadania drugiej karty SIM tylko na internet?

A czy gdybym przeszedł na abonament to podczas tej operacji stracę mój nagromadzony na prepaidzie zapas transferu danych?


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Czy jest możliwość posiadania drugiej karty SIM tylko na internet?

@Prezes22 

 

Stracisz swój pakiet GB.Wszystkie minuty itp też 🙂🙂.

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Czy jest możliwość posiadania drugiej karty SIM tylko na internet?

@Prezes22 Przed przejściem na abonament najlepiej jest wykorzystać wszystkie pakiety minut, SMS-ów, GB oraz środki ze skarbonki i konta głównego. Inaczej po przejściu na abonament wszystkie wyżej wspomniane pakiety i złotówki przepadną.

Po przejściu na abonament lub w trakcie podpisywania umowy można dokupić dodatkową kartę SIM tylko na internet z możliwością dzielenia pakietu miedzy kartami SIM. Jeżeli do tego pakietu dołożysz kolejną kartę z numerem, to będzie też miała dzielony pakiet z karty internetowej.