Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy da sie przedłużyć GB bonusowe za zalogowanie w mój orange

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Czy da sie przedłużyć GB bonusowe za zalogowanie w mój orange

Witam, prosto z mostu: chcę odebrać 100 GB bonusowych za zalogowanie się na konto mój orange numerem z oferty Orange FREE. Czy mogę przedłużyć ważność tego bonusu (30 dni) wysyłając AKT365?

a) Czy ten sms przedłuży te 100 GB jeżeli poza tym nie będzie żadnych gigabajtów internetu na koncie?

b) Jeżeli doładuję konto po otrzymaniu 100 GB i wyślę po doładowaniu sms AKT365, to przedłuży to całość (powiedzmy 102.5 GB), czy tylko te GB za doładowanie (2.5 GB)?

 

Co najlepiej zrobić w takiej sytuacji? Odebrać 100 GB i to przedłużyć o rok (o ile się da)? Czy to i tak musi przepaść po 30 dniach od odebrania i żeby mieć na dłużej gigabajty, muszę doładować i dopiero później tego smsa?

 

Pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Czy da sie przedłużyć GB bonusowe za zalogowanie w mój orange


@Anonimnapisał(-a)

@Anonim  bonusowych 100GB nie przedłużysz na rok, to się nie da, nawet o miesiąc ich nie wydłużysz 😉

Tak na marginesie dziwny "Temat"... Przecież te 100GB to prezent od Orange, wykorzystać ile się da i tyle.


Czemu wprowadzasz w błąd??? Wystarczy wysłać SMS o treści AKT31 pod bezpłatny numer 811. Ważność promocyjnych gigabajtów zostanie przedłużona o 31 dni licząc od końca obecnej daty ważności środków. Opłata za przedłużenie o dodatkowe 31 dni wynosi 9 zł i jest pobierana ze środków z doładowań. Z usługi można skorzystać wielokrotnie.

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/wiecej-czasu-na-promocyjne-gb/

https://gsmonline.pl/artykuly/jak-przedluzyc-waznosc-gb-w-orange

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

13 ODPOW. 13

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Czy da sie przedłużyć GB bonusowe za zalogowanie w mój orange

@Anonim te 100 GB jest na 31 dni i nie da rady tego przrdluzyc😉niewykorzystane😉‌ niewykorzystane GB po tym czasie przepadaja


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Czy da sie przedłużyć GB bonusowe za zalogowanie w mój orange

@byczyn_86  & @Anonim  100GB w aplikacji - konto jak 120 GB na lato, 10GB  dla UKR, GOLE itd.

Przedłużenie okazyjnych GB wprowadzono po raz pierwszy pod koniec września 2021r i może nadal działać.

 

Na jeden SIM w ofnk przyszedł SMS

811:

W dniu 07.04.2022 skonczy sie waznosc 5.44 promocyjnych gigabajtow. Przedluz waznosc pakietu o +31 dni za 9 zl odpisujac AKT31 na ten SMS.

 

PS. Na SIM są (były) uruchomione promocje: UKR + KATAR

Ponieważ bonus 100GB dostaje się z automatu, to pod koniec jego ważności najprościej i bezpłatnie uruchomić 10GB dla UKR ważne 30 dni  (SMS na numer 80820  o treści UKR)           

 

Anonim

Nie dotyczy

Czy da sie przedłużyć GB bonusowe za zalogowanie w mój orange

I właśnie dlatego założyłem ten temat, gdyż w każdym jednym takim pytaniu znalazłem jedną osobę, która mówi, że się nie da i drugą, piszącą po niej, że się da. To jak w końcu? Ja nie chcę jakiegoś UKR 10 GB na miesiąc, tylko chcę przedłużyć ważność tych 100 GB, które dostanę za zalogowanie się na stronę orange.pl numerem telefonu. Chcę te 100 GB na dłużej, bo w miesiąc nie wykorzystam choćby 1 GB. Chcę wysłać AKT365, ale czy to przedłuży te 100 GB? Bo już nie wiem.. Ponazywali wszystko jakimiś nazwami i ciężko to ogarnąć. A tutaj jeden mówi że nie, drugi że tak. I tak w każdym temacie.. W jednym temacie napisano odpowiedź, że jest jakaś kolejność a) b) i c) w której są przedłużane ważności GB poprzez AKT365 i właśnie w 'c)' było, że przedłuży bonusowe środki. Ja poza tymi bonusowymi nie mam nic, więc powinno przedłużyć.. Niżej link do tamtego postu.

 

https://nasz.orange.pl/t5/Na-kart%C4%99/Przed%C5%82u%C5%BCenie-wa%C5%BCno%C5%9Bci-bonusowych-gb/td-p...


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Czy da sie przedłużyć GB bonusowe za zalogowanie w mój orange

@Anonimnależy przede wszystkim wiedzieć na jakim koncie lądują bonusowe GB.

 

GB bonusowe za doładowania w ofnk sprawdza się wysyłając SMS na nr 411 o treści ILE.

Te GB mają nawet 7dniową gwarancję zwrotu, darmowy lejek oraz łączą się z bonusem Startowym 6GB na kartach za 5 zł

 

Wspomniane 100 GB sprawdza się wysyłając SMS na nr 901 o treści ILE DANYCH tak jak Pakiet 120GB na całe lato. Dopiero po raz pierwszy przy Pakiet 120GB na całe lato wprowadzono możliwość przedłużenia konta 901. O tym pisałem wcześniej.

Nikomu nie każę korzystać z darmowej możliwości przedłużenia ważności  - wykorzystanie darmowej promocji UKR.

Można płacić 9 zł wysyłając SMS pod bezpłatny numer 811 o treści AKT31 za każde 31 dni przedłużenia.

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Czy da sie przedłużyć GB bonusowe za zalogowanie w mój orange

@andrzej1441Okej, już lepiej to rozumiem. Ale nie da się tego na rok jakoś przedłużyć? No bez sensu dawać 100 GB na miesiąc.. nie ogarniam tej sieci. Już mogli bezterminowo, albo nawet na rok. Chcę to przedłużyć na co najmniej rok i mam nadzieję że jest jakiś sposób na to. Skąd masz te wszystkie kody na smsy? Może tam bym coś znalazł? Znikło mi ostatnio 400 GB przez to, że przedłużyli mi na początku roku ważność konta do końca roku i nie napisali, że nie obejmuje to GB za doładowania.. w efekcie niedawno straciłem tyle GB bez żadnego uprzedzenia i mając sporo kasy na koncie muszę znowu doładowywać konto, bo te pakiety za kasę są totalnie nieopłacalne i krótkoterminowe. Proszę o doradzenie, bo już mnie szlag trafia z tą siecią i takim podejściem.. Potrzebuję trochę (nawet do 50) GB na dłuższy okres czasu...
Anonim

Nie dotyczy

Czy da sie przedłużyć GB bonusowe za zalogowanie w mój orange

To jak? Wie ktoś czy da się przedłużyć ważność tych bonusowych GB na rok poprzez sms AKT365, w przypadku gdy nie mam zadnych GB poza tymi za zalogowanie się na stronę (100 GB)? Bardzo proszę o odpowiedź

Anonim

Nie dotyczy

Czy da sie przedłużyć GB bonusowe za zalogowanie w mój orange

@Anonim  bonusowych 100GB nie przedłużysz na rok, to się nie da, nawet o miesiąc ich nie wydłużysz 😉

Tak na marginesie dziwny "Temat"... Przecież te 100GB to prezent od Orange, wykorzystać ile się da i tyle.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Czy da sie przedłużyć GB bonusowe za zalogowanie w mój orange


@Anonimnapisał(-a)

@Anonim  bonusowych 100GB nie przedłużysz na rok, to się nie da, nawet o miesiąc ich nie wydłużysz 😉

Tak na marginesie dziwny "Temat"... Przecież te 100GB to prezent od Orange, wykorzystać ile się da i tyle.


Czemu wprowadzasz w błąd??? Wystarczy wysłać SMS o treści AKT31 pod bezpłatny numer 811. Ważność promocyjnych gigabajtów zostanie przedłużona o 31 dni licząc od końca obecnej daty ważności środków. Opłata za przedłużenie o dodatkowe 31 dni wynosi 9 zł i jest pobierana ze środków z doładowań. Z usługi można skorzystać wielokrotnie.

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/wiecej-czasu-na-promocyjne-gb/

https://gsmonline.pl/artykuly/jak-przedluzyc-waznosc-gb-w-orange

 

Anonim

Nie dotyczy

Czy da sie przedłużyć GB bonusowe za zalogowanie w mój orange

@piotrKawiory  mi ta promocja przepadła, nie przedłużyłem i nie wykorzystałem. 

Jednak @Anonim  chce na rok te 100GB przedłużyć i tu się nie pomyliłem, nie da się. 

Sens wydawania 9 zł miesięcznie, jest średni, chyba że wykorzysta się te GB w 3 miesiące.