Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy błąd w regulaminie 2 razy więcej w usługach Bez Limitu za aktywację w Mój Orange


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Czy błąd w regulaminie 2 razy więcej w usługach Bez Limitu za aktywację w Mój Orange

W pkt2. mamy

2. W ramach Promocji we wskazanym wyżej okresie jej obowiązywania, Abonent, który aktywuje usługę „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” lub „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” w aplikacji Mój Orange lub poprzez konto Mój Orange otrzyma bonus w postaci podwojenia GB z wersji usługi, którą zakupi

a w 7pkt.

7. Ważność środków wynikających z Promocji jest taka sama jak ważność GB z włączonej usługi „Bez limtu” i można ją sprawdzić wysyłając SMS-a o treści ILE pod numer 630 (SMS płatny wg cennika posiadanego planu taryfowego)

 

Bez rozróżnienia starych i nowych usług "Bez limitu" choć wiadomo , że inaczej GB sprawdza się - inny nr pod, który wysyłamy SMS.

 

PS.Regulaminy wszystkich są ważne do odwołania i dodatkowe takie retoryczne pytanie.

Aby naprawić błąd, które usługi promocje wcześniej zostaną odwołane?

 

2 ODPOW. 2

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Czy błąd w regulaminie 2 razy więcej w usługach Bez Limitu za aktywację w Mój Orange

Zostają reklamacje.

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Czy błąd w regulaminie 2 razy więcej w usługach Bez Limitu za aktywację w Mój Orange

@Piotrekk85Bardziej jako taką ciekawostkę podałem. Po zamieszaniu z przelewami SMS nawet nie będę reklamował, bo niem mam co. Na razie, pewnie do końca miesiąca ustawione wcześniej cykliczne działają i nawet powiadomienia są wysyłane aby zabezpieczyć środki na najbliższy przelew.

Inni, jak im pobierze opłatę 25 gr za SMS i nie dostaną informacji o GB a jakiś komunikat o nieprawidłowościach to mają co reklamować.

I tak wszystko sprawdzam na stronie MO lub w aplikacji MO, o tym nie informuje regulamin. Na telefonie czasami kodami jak są a tu są.

Dla nolimitów starych bez MMSów mamy:

Ważność Usługi oraz stan pakietu GB dni można sprawdzić poprzez:
a. wysłanie SMS-a o treści ILE pod numer 696 (koszt SMS-a zgodny z cennikiem obowiązującym Abonenta)
b. wpisanie na klawiaturze telefonu kodu *115*1# i zatwierdzenie przyciskiem połączenia (opcja bezpłatna)
c. Zalogowanie się do Mój Orange

Dla nolimitów z MMSami mamy:

Ważność Usługi oraz stan pakietu GB dni można sprawdzić poprzez:
a. wysłanie SMS-a o treści ILE pod numer 630 (koszt SMS-a zgodny z cennikiem obowiązującym Abonenta),

b. wpisanie na klawiaturze telefonu kodu *101*1# i zatwierdzenie przyciskiem połączenia (opcja bezpłatna),

c. Zalogowanie się do Mój Orange.

 

PS. Niby uruchomienie starych nolimitów jednorazowych jest bezcelowe (oprócz za 300 zł)., ale jak ktoś chce wykorzystać ostatnie komplikacje (w pełni legalnie zmiany regulaminowe) w nolimitach cyklicznych, to może się okazać bardzo celowe dla tańszego utrzymania nolimitu cyklicznego z kumulacją GB i utrzymaniem bez zmian licznika odnowień.

Po takiej modyfikacji przewiduję szybie zamknięcie tych usług, biznesowo to wypada po braku możliwości promocji 1200GB z bugiem dla nowych cyklicznych z MMSami.