Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Co mam zrobić ?

ROZWIĄZANE

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Co mam zrobić ?


@Katani1napisał(-a)

Nie które modele pomimo wyłączenia w nich transmisji i tak łączą się z internetem. Gdy skończy się ważność pakietu, a nie będziesz miała innego, to nawet po wyłączeniu transmisji danych w telefonie może kasa z konta schodzić. Po co te kombinacje, czemu nie chcesz zmienić taryfy ?


A czy jak zmienię taryfę to nie będą schodzić @Katani1 ? toż ja spać nie będę, ino siedzieć i obserwować telefon 😞


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2814
  • 7024
  • 183

Co mam zrobić ?

Zmienisz taryfę na OFnK, doładujesz za 50 zł. i masz 25 GB bonusu na 3 m-ce to dużo i trudno będzie Ci go wykorzystać w czasie normalnego korzystania z sieci.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Co mam zrobić ?


@Katani1napisał(-a)

Zmienisz taryfę na OFnK, doładujesz za 50 zł. i masz 25 GB bonusu na 3 m-ce to dużo i trudno będzie Ci go wykorzystać w czasie normalnego korzystania z sieci.


I tu tracę pakiety gdy przejdę do OFnK ?

No to muszę dzwonić i prosić o odblokowanie danych, czy tak ?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2814
  • 7024
  • 183

Co mam zrobić ?

Te pakiety minut są też dostępne w OFnK, więc powinny zostać niezmienione. Jeśli masz aktywny bonus urodzinowy 20 MB to przez m-c możesz korzystać z netu. Jeśli w rozmowie z BOK wyłączono Ci transmisję danych w systemie to tylko ponowne zlecenie jej włączenia w BOK pomoże.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Co mam zrobić ?


@Katani1napisał(-a)

Te pakiety minut są też dostępne w OFnK, więc powinny zostać niezmienione. Jeśli masz aktywny bonus urodzinowy 20 MB to przez m-c możesz korzystać z netu. Jeśli w rozmowie z BOK wyłączono Ci transmisję danych w systemie to tylko ponowne zlecenie jej włączenia w BOK pomoże.


Dziękuję bardzo @Katani1

o to mi chodziło, i za moment dzwonię do BOK. 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Co mam zrobić ?


@Katani1napisał(-a)

Te pakiety minut są też dostępne w OFnK, więc powinny zostać niezmienione. Jeśli masz aktywny bonus urodzinowy 20 MB to przez m-c możesz korzystać z netu. Jeśli w rozmowie z BOK wyłączono Ci transmisję danych w systemie to tylko ponowne zlecenie jej włączenia w BOK pomoże.


Wszystko jest już odblokowane ( dzwoniłam wczoraj do BOK i jest ok. Szybko, bezproblemowo, grzecznościowo załatwione )

Teraz to ja jestem ostrożna, bo co chwilę patrzę ile tych danych jeszcze mam 🙂 i jest tego ponad 19 GB 🙂

@Katani1odnalazłam te wszystkie pakiety o których wspominałeś i prawdopodobnie właśnie w ten sposób zasilę konto w maju. No chyba że jeszcze coś się zmieni 🙂 także nie zakładałam nowego wątku gdyż nie było takiej potrzeby. Raz jeszcze wielkie dzięki 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Co mam zrobić ?

Jak dobrze, że jednak nie zmieniłam taryfy 🙂

Teraz mam pakiet za 300 zł do wszystkich sieci ( stacjonarnych też ) ważny rok, nielimitowane rozmowy SMS-y i 1 TB internetu.

Poza tym nie muszę sprawdzać ile mi zostało gdyż wiem, że pakiet jest  do czerwca 2020 roku. 

Doładowuję obecnie konto minimalnymi kwotami ( oczywiście jeśli nie przekroczę limitu zakupów w sklepie ) i tym sposobem mam już uzbieraną  następną pulę ( w skarbonce mam ho, ho bo wpada po parę złotych, jak i za  " Masz za staż " a do tego za każde doładowanie dostaję jeszcze od Orange ileś tam GB.

 

 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1591
  • 5432
  • 59

Co mam zrobić ?

@wscieklaewkaJak uzbierasz 300 zł to od razu możesz aktywować następny pakiet. ważność się przedłuża o kolejny rok - GB i czas ważności sumują się. Chwalili się ważnością na 5 lat.

Skarbonka ma lepsze oprocentowanie niż w banku, dlatego lepiej nie wybierać z niej środków, no chyba że grozi dojście do 200 zł. Tak trzymać miedzy 100 a 150 zł.

Też planowałem zakup pakietu 1TB/rok, ale w moim przypadku mogłoby to być za mało. Poczytałem i przeszedłem na cykl za 7 zł z cyklu za 25 zł. Nie straciłem licznika odnowień, mimo, że co innego pisali na forum. Wszystkie inne straty wynikające z różnych testów zostały odrobione.

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Co mam zrobić ?

@andrzej1441 

Nie wiedziałam o tym, że gdybym teraz aktywowała ten pakiet to on się mi wydłuży 😯 Byłam przekonana, że muszę odczekać do czerwca, a teraz się boję go aktywować choć mogę ( no może prawie mogę, bo musiałabym wrzucić kasę ze skarbonki na konto główne i bum, bum - byłby gotów )

Nie mów głośno kurka wodna o tych procentach bo jeszcze nam ukrócą Emotikon: Język No i czemu piszesz żebym trzymała się określonej przez Ciebie kwoty ? ( bo nijak nie wiem ) Emotikon: zakłopotany