Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Co mam zrobić ?

ROZWIĄZANE

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Co mam zrobić ?


@Katani1napisał(-a)

Chodzi Ci zapewne o wyłączenie transmisji danych w telefonie. 


Dokładnie tak @Katani1 o to spytałam bo nie wiem czy dzwonić ?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Co mam zrobić ?

Wyłączenie pakietu danych to czasami za mało, tak mówi życiowe doświadczenie, ale dużo zależy od telefonu (systemu) i zainstalowanych aplikacji.

A ty @wscieklaewka wprowadziłaś mnie w błąd, pisząc: "Aktywowałam  wczoraj pakiet danych, znaczy się ten 20 GB ale mam problem", bo w sumie to go nie aktywowałaś 😄


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

Co mam zrobić ?


@wscieklaewkanapisał(-a)

@Katani1napisał(-a)

Chodzi Ci zapewne o wyłączenie transmisji danych w telefonie. 


Dokładnie tak @Katani1 o to spytałam bo nie wiem czy dzwonić ?


Pomimo wyłączenia transmisji danych w smartfonie, ten i tak może łączyć się z siecią. Z jakiej taryfy i usług/pakietów korzystasz ?


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Co mam zrobić ?


@bluesmanniaknapisał(-a)

Wyłączenie pakietu danych to czasami za mało, tak mówi życiowe doświadczenie, ale dużo zależy od telefonu (systemu) i zainstalowanych aplikacji.

A ty @wscieklaewka wprowadziłaś mnie w błąd, pisząc: "Aktywowałam  wczoraj pakiet danych, znaczy się ten 20 GB ale mam problem", bo w sumie to go nie aktywowałaś 😄


@bluesmanniak

No tak nie aktywowałam bo go dostałam - sorry 🙂 ale SMS musiałam wysłać jakby co 🙂

Zmartwiłeś mnie tym że to czasem za mało gdy wyłączę transmisję danych. No ale co mi może zjeść? jaką aplikację? nie wiem 😞


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Co mam zrobić ?


@Katani1napisał(-a)

@wscieklaewkanapisał(-a)

@Katani1napisał(-a)

Chodzi Ci zapewne o wyłączenie transmisji danych w telefonie. 


Dokładnie tak @Katani1 o to spytałam bo nie wiem czy dzwonić ?


Pomimo wyłączenia transmisji danych w smartfonie, ten i tak może łączyć się z siecią. Z jakiej taryfy i usług/pakietów korzystasz ?


Orange One @Katani1 a pakiety to 120 minut do wszystkich, i 60 minut na stacjonarne.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

Co mam zrobić ?

Czyli płacisz 12 zł/m-c ?


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Co mam zrobić ?


@Katani1napisał(-a)

Czyli płacisz 12 zł/m-c ?


Tak @Katani1 płacę 12 zł / m-c


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

Co mam zrobić ?

No to czas na zmiany, jeśli korzystasz ze smartfona, który do życia potrzebuje netu. Zmieniasz taryfę na Orange Free na Kartę. Po zmianie doładowujesz konto np. za 50 zł. i dostajesz darmowy bonus internetu 25 GB na 3 m-ce. Z inernetem masz spokój, a zamiast tych archiwalnych pakietów polecam 200 min i 200 sms do wszystkich sieci za 14 zł./m-c, z którego sam korzystam.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Co mam zrobić ?


@Katani1napisał(-a)

No to czas na zmiany, jeśli korzystasz ze smartfona, który do życia potrzebuje netu. Zmieniasz taryfę na Orange Free na Kartę. Po zmianie doładowujesz konto np. za 50 zł. i dostajesz darmowy bonus internetu 25 GB na 3 m-ce. Z inernetem masz spokój, a zamiast tych archiwalnych pakietów polecam 200 min i 200 sms do wszystkich sieci za 14 zł./m-c, z którego sam korzystam.


@Katani1

No oferta ciekawa ( te 200 min i 200 sms ) ale w dalszym ciągu mam zablokowany przesył danych więc moje pytanie - czy po odblokowaniu go i wyłączeniu danych w smartfonie będą mi znikały pieniądze bo pisałeś że to zależy od aplikacji - to ja już teraz naprawdę ogłupiałam.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

Co mam zrobić ?

Nie które modele pomimo wyłączenia w nich transmisji i tak łączą się z internetem. Gdy skończy się ważność pakietu, a nie będziesz miała innego, to nawet po wyłączeniu transmisji danych w telefonie może kasa z konta schodzić. Po co te kombinacje, czemu nie chcesz zmienić taryfy ?