Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Chromecast Audio a pakiet gigabajtów na muzykę (Spotify)


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 22
  • 25
  • 1

Chromecast Audio a pakiet gigabajtów na muzykę (Spotify)

Witam,

 

Taka sytuacja -  mam router z karta SIM z Orange Free. Do routera podłączony jest laptop, smartfon oraz Chromecast Audio (a do niego wzmiacniacz stereo). Głównie zużywam gigabajty słuchając Spotify, więc dwa miesiące temu wykupiłem Pakiet Gigabajtów na Muzykę za 4,99 zł.

 

Odniosłem jednak wrażenie (analizując rozliczenie) , że gdy słucham Spotify przez Chromecast Audio dane pobierane są z głównego pakietu a nie z pakietu 'pakiet gigabajtów na muzykę'. Po miesiącu wyłączyłem, więc pakiet a teraz ponownie go włączyłem. I znów dane są ciągnięte z pakietu głównego.

 

Pytanie - gdzie jest magia i czy da się coś z tym zrobić? Nie ma z mojej strony żadnego oszustwa, słucham dużo Spotify i chcę płacić za transfer ale w jakiś sposób Orange źle to rozlicza. Wiem, że generalnie ta usługa działa bo uzywałem jej przez wiele miesięcy w smartfonie i było wszystko, tak jak oczekiwałem.

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Chromecast Audio a pakiet gigabajtów na muzykę (Spotify)

A ta usługa nie została wycofana?

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 22
  • 25
  • 1

Chromecast Audio a pakiet gigabajtów na muzykę (Spotify)

Włączyłem ją parę godzin temu i dostałem potwierdzenie, że usługa jest aktywna (i obciążenie 4,99 zł z konta). To zresztą bardzo fajna usługa - nie wycofujcie jej. Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Chromecast Audio a pakiet gigabajtów na muzykę (Spotify)

Mi się wydaje że w maju była wycofana. Może @Jarek coś potwiedzi lub innego podpowie.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 22
  • 25
  • 1

Chromecast Audio a pakiet gigabajtów na muzykę (Spotify)

Została wycofana ale jest w Mój Orange, można ją włączyć, pobiera co miesiąc 4,99 zł, przychodzi SMS z potwierdzeniem włączenia usługi, ruch do Spotify, jest widoczny oddzielnie w Wykazie połączeń. Niezły burdel macie w tym Archeo. Emotikon: Szczęśliwy

 

Pakiet gigabajtów na muzykę


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Chromecast Audio a pakiet gigabajtów na muzykę (Spotify)

Wskazana promocja zgodnie z informacjami, jakie otrzymaliśmy, obowiązywać będzie do dziś włącznie.

Co do braku rozliczania Spotify, rozliczany jest tylko streaming oraz pobieranie muzyki za pomocą aplikacji desktopowej lub mobilnej. Usluga działa tylko w Polsce, wymaga bezpośredniego połączenia między spotify, a siecią komórkową Orange. Wszelkie proxy, vpn-y itp. powodują, że nie będziemy mieli jak rozliczyć takiego transferu.

 

To jedyne co mi przychodzi do głowy, bez wglądu do konta.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 22
  • 25
  • 1

Chromecast Audio a pakiet gigabajtów na muzykę (Spotify)

OK, bardzo dziękuję za informację. 

 

Co do Chromecast Audio to Google, jakoś pewnie sobie usprawnił połączenie do serwerów Spotify.

 

Co do oferty Pakiet gigabajtów na muzykę, to bardzo szkoda. Co prawda gigabajtów w telefonie mi nie brakuje ale muzyka to główne źródło ich spożywania u mnie. Cóż najwyżej Orange nie zarobi na mnie 5 zł a ja idąc po mieście będę słuchał Spotify w trybie offline...

 

Czy mam rozumieć, ten pakiet będzie jeszcze obowiązywać przez 30 dni odkąd go aktywowałem?