Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak zasięgu gmina Tereszpol


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Brak zasięgu gmina Tereszpol

Hej, chciałem się zapytać czy są prowadzone jakiekolwiek prace nad dostarczeniem zasięgu do gminy Tereszpol (woj. Lubelskie powiat Biłgoraj) Jest tutaj dziura komunikacyjna Orange. Proszę o pomoc. W tej sprawie interweniowała telewizja TVP ale to nic nie pomogło 😞 ...

 

https://lublin.tvp.pl/35536861/mieszkancy-poza-zasiegiem-sieci-komorkowej

10 ODPOW. 10

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Brak zasięgu gmina Tereszpol

Z tego co widzę, prócz dorzucenia LTE 2100 nie ma innych planów rozbudowy w tej okolicy.

 

Niestety, tak jak wynika też z przytoczonego przez Ciebie reportażu, jest to obszar chroniony, na granicy Parku Narodowego, więc ciężko o nową stację.

Jeśli ktoś z mieszkańców ma odpowiedni teren, zawsze może zgłosić ofertę wynajmu gruntów pod budowę nowego nadajnika, kto wie, może akurat się uda zdobyć zezwolenia.


Ofertę należy wysłać na:
Orange Polska S.A., ul. Jagiellońska 34, 96-100 Skierniewice.
W piśmie powinny się znaleźć:
- adres proponowanej lokalizacji
- imię i nazwisko osoby decyzyjnej
- nr kontaktowy


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Brak zasięgu gmina Tereszpol

Ale nadal ponad 4000 osób ma problem z zasiegiem, nie.mozna wzmocnić sygnału bazowego Panasowka - jest w odległości 4km w linii prostej ? Ps. Na pewno jest tam LTE ? Jutro sprawdzę ale wydaje mi się iż tylko 3g ? 

Dzięki za odpowiedź 🙂


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Brak zasięgu gmina Tereszpol

Na nadajniku w miejscowości Panasówka jest:
GSM900, UMTS900, UMTS2100, LTE800, LTE1800 i planowane LTE2100.

Co do zwiększenia mocy to o to jeszcze trudniej zrobić, niż postawić nowy nadajnik. W Polsce mamy bardzo restrykcyjne normy dotyczące PEM. Są plany zwiększenia dopuszczalnego poziomu promieniowania, ale do tego czasu, każde "podkręcenie mocy" wiąże się koniecznością uzyskania mnóstwem zezwoleń i przeważnie protestami środowisk anty-GSM.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Brak zasięgu gmina Tereszpol

😞 szkoda, nadal bez zasięgu 😞 tyle osób wykluczonych cyfrowo, zapytam jeszcze, w gminie Tereszpol światłowód został tylko doprowadzony do 30% miejscowości czy są jakiekolwiek szanse na dalszy rozwój? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32451
  • 36870
  • 1371

Brak zasięgu gmina Tereszpol

Pytaj samorząd. On ma realny wpływ na to.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Brak zasięgu gmina Tereszpol

Niestety w Gminie Tereszpol nie można uzyskać żadnych precyzyjnych informacji o budowie światłowodu a sprawa ciągle "wisi w powietrzu", czy ewentualnie można zgłosić to gdzieś wyżej? Jest 2019r. a Gmina Tereszpol jest wykluczona cyfrowo 😞


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32451
  • 36870
  • 1371

Brak zasięgu gmina Tereszpol

Niech samorząd zwróci się do Orange. Jeśli chcesz zgłosić się jako osoba fizyczna, wypełnij formularz https://oferty.orange.pl/internet/

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Brak zasięgu gmina Tereszpol

Wypełniałem, ja i moi znajomi, już dawno... Nie jestem członkiem samorządu, jest tam wiele starszych osób i jak widać im internet nie jest potrzebny a cierpią mieszkańcy 😞


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32451
  • 36870
  • 1371

Brak zasięgu gmina Tereszpol

A na szczeblu powiatu też nic się nie daje? Nie wiem czy praca pozwala Ci pojąć na posiedzenie rady gminy czy powiatu. Zwykle na koniec są pytania od mieszkańców. Poniedziałki to zwyczajowo dzień na dyżury radnych czy posłów - pójdź do jakiegoś. Od tego są.