Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak możliwości wysyłania sms


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 16
  • 0

Brak możliwości wysyłania sms

Cześć mam problem z wysyłaniem SMSow  w sieciach  orange plus m.in nie mogę aktywować iko (SMS się nawet nie wysyła) (więc to nie jest wina banku) oraz SMSa do auta w którym jest numer orange na kartę mam ważność oraz środki  (internet i połączenia dzialaja normalnie) (nwm czy może być z tym wspólne to że dostałem pakiet dla powodzian)


Screenshot_20241002_175925_Messages.jpgScreenshot_20241002_175232.jpg

8 ODPOW. 8

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19433
  • 56196
  • 764

Brak możliwości wysyłania sms

@If7 nie możesz wysłać żadnego SMS-a, czy tylko na numery specjalne?  Może masz ustawioną blokadę w smartfonie na wysyłanie SMS-ów na numery specjalne. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 6040
  • 24666
  • 209

Brak możliwości wysyłania sms

Spróbuj wyłączyć telefon na chwilę, i włączyć go ponownie.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 16
  • 0

Brak możliwości wysyłania sms


@ketrasaArturnapisał(-a)

@If7 nie możesz wysłać żadnego SMS-a, czy tylko na numery specjalne?  Może masz ustawioną blokadę w smartfonie na wysyłanie SMS-ów na numery specjalne. 


Wogole nie mogę wysłać żadnego smsa (numer w aucie to zwykły numer 508) (a w PKO to 605)


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2236
  • 12540
  • 57

Brak możliwości wysyłania sms

@If7 sprawdzałeś kartę SIM w innym telefonie?

Bo może być problem z SIM kartą, telefony też kapryśne są, tak zdalnie trudno zgadnąć, inna aplikacja do SMS, opcji jest sporo 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 16
  • 0

Brak możliwości wysyłania sms

Sprawdzę te wiadomości od Samsunga nie od google dam znać jak poszlo


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 16
  • 0

Brak możliwości wysyłania sms

Sprawdzałem aplikacje samsunga i nic później sprawdzę inny telefon bo już mi się nie chce kombinować i szukać przejściówki na karty


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 6040
  • 24666
  • 209

Brak możliwości wysyłania sms


@j131napisał(-a)

Spróbuj wyłączyć telefon na chwilę, i włączyć go ponownie.


Próbowałeś?


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2646
  • 10902
  • 101

Brak możliwości wysyłania sms

Cześć @If7 

Masz problem tylko  z wysyłaniem SMS-ów. Natomiast inne funkcje działają poprawnie mam tutaj na myśli dzwonienie, odbieranie połaczeń, odbieranie sms-ów i mms-ów oraz wysyłanie mms-ów.

@If7czy przypadkiem nie masz w smartfonie/telefonie włączonej funkcji Wifi-Calling był taki przypadek na forum NO że był problem z wysyłaniem SMS-ów a inne funckje działy poprawnie w tym linku Nie mogę wysyłać SMS a wszystko inne działa https://nasz.orange.pl/t5/Telefony-i-tablety/Nie-mog%C4%99-wysy%C5%82a%C4%87-SMS-a-wszystko-inne-dzi...

Pomogło wyłączenie funkcji Wifi-Calling i uruchomienie ponownie telefonu/smartfonu.

Jeśli to nie pomoże @If7  to spróbuj tych czynnosci co są w tym linku Problem z odbieraniem i wysyłaniem wiadomości https://www.orange.pl/omnibook/problem-z-odbieraniem-i-wysylaniem-wiadomosci#   w pkt 1 Co zrobić, jeśli nie mogę odbierać ani wysyłać SMS-ów?

Nie mogę wysłać SMS-a tylko na jeden numer lub kilka numerów

  1. Jeśli wpisujesz numer ręcznie, to sprawdź czy numer jest poprawny. Jeśli wybierasz numer z kontaktów, sprawdź czy jest on dobrze wpisany na karcie kontaktu.
  2. Sprawdź czy numer telefonu odbiorcy nie jest na liście numerów zablokowanych.
  3. Sprawdź czy masz wpisany poprawny numer centrum SMS w ustawieniach wiadomości SMS , czyli +48501200777

    Wiadomości wysyłane jako Tekst

    Czas ważności SMS jako Maksimum

    Użyj GPRS – Nie.

AndroidiOSWindows Phone
Menu > Wiadomości > ikona Menu > Ustawienia > SMS > Centrum wiadomościWybierz numer *#5005*7672#Ustawienia > Aplikacje > Wiadomości > Numer centrum SMS
  1. Wyłącz i włącz telefon i spróbuj jeszcze raz wysłać SMS-a.
  2. Przełóż kartę SIM do innego telefonu i spróbuj wysłać wiadomość.

Daj znać o postępach czy coś pomogło 🙂

Pozdrawiam 🙂