Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak kontaktu z biurem obslugi jak sie jest zagranica?

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak kontaktu z biurem obslugi jak sie jest zagranica?

To zależy kiedy padł. 30 dni od utraty ważności jest to możliwe na pewno. Czasem nawet jak minął miesiąc, można poprosić doradcę o przekazanie "niestandardowego" zgłoszenia na odzyskanie numeru po czasie (choć tu nie ma gwarancji).

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 26
  • 1
  • 0

Brak kontaktu z biurem obslugi jak sie jest zagranica?


@pszpreganapisał(-a)
Jesli chodzi o zarejestrowanie nr to mozesz to zrobic przez smsa jesli masz juz tel w Orange. A jesli chodzi o roaming to mozesz przez Moj Orange sobie wlaczyc.

Zarejestrować kartę przez SMS dobre. Próbowałeś? Jak można wysłać SMS z numeru który chcesz zarejestrować gdy nie można wykonywać żadnych polaczen i smsow.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak kontaktu z biurem obslugi jak sie jest zagranica?

Karta sim jest w stanie tzw. preakrywnym. W Polsce nie ma problemu. W roamingu jest problem bo większość operatorów roamingowych nie obsługuje kart na tym statusie, a nawet jeśli obsługuje - to bywa problem z wysłaniem smsa na skrócony numer do Polski (przynajmniej w Niemczech i Czechach).

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 26
  • 1
  • 0

Brak kontaktu z biurem obslugi jak sie jest zagranica?


@Piotrekk85napisał(-a)
Karta sim jest w stanie tzw. preakrywnym. W Polsce nie ma problemu. W roamingu jest problem bo większość operatorów roamingowych nie obsługuje kart na tym statusie, a nawet jeśli obsługuje - to bywa problem z wysłaniem smsa na skrócony numer do Polski (przynajmniej w Niemczech i Czechach).

Powinno być tak ze to osoba która ma zarejestrowany numer wysyła zgodę na rejestracje innego, jak zawsze wszystko na opak w polsce


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak kontaktu z biurem obslugi jak sie jest zagranica?

Zawsze można zgłosić to jako pomysł https://nasz.orange.pl/t5/forums/postpage/board-id/Nasz-Orange-Pomysly
Poza tym polscy operatorzy powinni ucywilizować zakup starterów poza granicami Polski - na dziś to nie jest legalne. W wielu "polonijnych" sklepach jest problem, startery są, ale zarejestrować nie ma jak. I to nie tylko w Orange 😕

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 26
  • 1
  • 0

Brak kontaktu z biurem obslugi jak sie jest zagranica?

To moje ostatnie podrygi u złodziejskiej pomarańczy wiec ja tam ńie będę nic zgłaszał, w innych sieciach nie mam zamiaru powtarzać tego błędu który zrobiłem w Orange czyli kupiłem starter i doładowaniem, wole płacić 2 razy więcej w niecnej sieci i nie mieć problemu z durnymi zasadami panującymi w kraju, to co się dzieje w Polsce na rynku telekomunikacyjnym to legalna mafia wspomagana przez białe kołnierzyki. A rejestracja miała być przeciwko terroryzmowi a wyszło tak ze masz kartę zarejestrowana to i tak po weryfikacji danych i numerów pin jesteś niewiarygodny? To po co było rejestrować karty. Najlepiej wyzwać od fraudow i zablokować a niech się dalej klient meczy... nic nie zgłosisz bo po 1 rotacja jak w biedronce i nikt nic nie wie, po 2 i tak ci nie uwierzą ze to ty i musisz pisac pisma poczta .... normalnie szok 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 6
  • 0

Brak kontaktu z biurem obslugi jak sie jest zagranica?

No ja dostalam od Orange emaila ze potrzebuja wiecej czasu na rozptrzenie mojego problemu i zajmi im to do 14 wrzesnia. Smieszne to bo ja 13 juz wracam z Polski. Niech mnie Orange .... Jade z moim telefonem z Islandii z sieci NOVA, ktora daje mi; za darmo rozmowy w Polsce na polskie i zagraniczne numery oraz 7 GB internetu tez za darmo. Wszytkie siecie w Polsce to jest kupa smiechu. Numer mi potrzebny bo banki w Polsce wymagaja zeby logowac sie do konta. Tak naprawde to polska telekomunikacja to niezly numer!