Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak kontaktu z biurem obslugi jak sie jest zagranica?

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Brak kontaktu z biurem obslugi jak sie jest zagranica?

Nie trzeba miec karty orange by dzwonic. Czasem na stacji benzynowej, poczcie, sklepie itp można znalezc telefon. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 6
  • 0

Brak kontaktu z biurem obslugi jak sie jest zagranica?

nie rozumiem co masz na mysli - mozna znalesc telefon...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Brak kontaktu z biurem obslugi jak sie jest zagranica?

Są budki telefoniczne w niektórych krajach, też w niektórych urzędach pocztowych na świecie są telefony publiczne. Ponadto w niektórych miejscach na świecie ludzie są bardzo życzliwi - często zdarzyło mi się mieć sytuację "awaryjną" na urlopie i poszedłem do jakiegoś małego sklepu (bo tam zwykle mają telefon) i spytałem się uczciwie czy mogę zadzwonić "międzynarodowo" do Polski to ludzie mi zwykle pozwalają. Niektórzy nawet nie chcieli za to żadnej kasy. Warto się rozejrzeć dookoła może byłaby jakaś możliwość zadzwonienia.

Numery +48510100100 i 0048510100100 są dostępne z każdej sieci na świecie (nie tylko z kart sim Orange), która umożliwia połączenia do Polski (czyli jakieś 95% operatorów na świecie).

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 6
  • 0

Brak kontaktu z biurem obslugi jak sie jest zagranica?

Widzisz tylko ze ja nie jest m na urlopie. Ja nie mieszkam w Polsce i mam swoj numer na abonament w sieci w kraju w ktorym mieszkam. Te wszystkie "udogodnienia" w Polsce dla mnei sa jakas paranoja i bezsensem i nie ogarniam za mocno tych wplat i bonusow itp. 

Dzwonilam na te numery i po podaniu numeru z Orange poinformowano mnie ze mam nie aktywny numer i sie tasma wylaczyla... Bardzo to "mile"..... Jestem zawiedziona i wkurzona na takie traktowanie klienta. Nie podoba mi sie to jak to dziala... 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Brak kontaktu z biurem obslugi jak sie jest zagranica?

Nie wiem jakie miałaś opcje do wyboru ale widocznie wpadłaś w automatyczne opcje na tzw IVR. Tu potrzebne jest połączenie z doradcą.

A to chodzi o numer na kartę masz w Orange? może stracił ważność za brak doładowań?

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 6
  • 0

Brak kontaktu z biurem obslugi jak sie jest zagranica?

TAk dokladnie taki numer jak piszesz. Stracil waznosc i chcial sie wlasnie spytac czy mozna to odnowic. 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Brak kontaktu z biurem obslugi jak sie jest zagranica?

@Lovisa, w ciągu miesiąca od zablokowania numeru jest możliwość, aby go odzyskać. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Brak kontaktu z biurem obslugi jak sie jest zagranica?

Kurcze tylko coś mi się przypomniało (i zaraz będzie jak w komedii Barei).
Od kilku dni na czacie przez www można pisać po zalogowaniu na mój Orange, a jak numer stracił ważność - to nie ma konta - to i nie ma czatu (to już nie jest śmieszne).

Nie wiem czy czat na messengerze Orange Polska na fejsie może umożliwia korzystanie, to można alternatywnie jutro spróbować.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 6
  • 0

Brak kontaktu z biurem obslugi jak sie jest zagranica?

No wlasnie jak w komedii Bareji.... Nie masz konta to klient juz nie nasz pan 😉

Czy myslicie ze da sie odzyskac ten numer? Ostanio ladowany byl zdaje sie 4 czerwca 2017


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Brak kontaktu z biurem obslugi jak sie jest zagranica?

@Lovisa, jeżeli nie minął miesiąc od wyłączenia, to bez problemu go odzyskasz. Jeżeli korzystasz z Facebooka, napisz do Orange wiadomość bądź maila na adres bok@orange.pl