Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak kontaktu z biurem obslugi jak sie jest zagranica?

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 6
  • 0

Brak kontaktu z biurem obslugi jak sie jest zagranica?

Moja karta jest nie aktywna i nie moge w zaden sposob skontaktowac sie z biurem obslugi. Jestem z tego powodu bardzo niezadowolona. Mysle ze jak przyjade do Polski to juz nie skorzystam z Orange chyba ze uda i sie uaktywnic numer zanim przylece. Czy ktos ma jakis pomys w jaki sposob mozna sie skontaktowac telefonicznie lub przez internet bo nic nie dziala.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Brak kontaktu z biurem obslugi jak sie jest zagranica?

@Lovisa, jeżeli nie minął miesiąc od wyłączenia, to bez problemu go odzyskasz. Jeżeli korzystasz z Facebooka, napisz do Orange wiadomość bądź maila na adres bok@orange.pl

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

26 ODPOW. 26

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Brak kontaktu z biurem obslugi jak sie jest zagranica?

@Lovisa, możesz wysłać maila na adres bok@orange.pl albo skorzystać z czatu w dni robocze. Również przez messengera możesz skontaktować się z BOK.  


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Brak kontaktu z biurem obslugi jak sie jest zagranica?

Jesli chodzi o zarejestrowanie nr to mozesz to zrobic przez smsa jesli masz juz tel w Orange. A jesli chodzi o roaming to mozesz przez Moj Orange sobie wlaczyc.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak kontaktu z biurem obslugi jak sie jest zagranica?

Biuro obsługi Orange w zakresie roamingu jest dostępne z całego świata, każdego operatora i każdego kraju który obsługuje połączenia do Polski. Poza czatem jak masz dostępny działający inny numer stacjonarny lub komórkowy można zadzwonić na numer +48510100100. Numer jest płatny jak za połączenie do Polski do sieci komórkowej.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak kontaktu z biurem obslugi jak sie jest zagranica?

Jeszcze dopiszę, że jak ktoś nie ma aparacie telefonicznym możliwości wybrania +, to numer trzeba wybrać w postaci 0048510100100.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 6
  • 0

Brak kontaktu z biurem obslugi jak sie jest zagranica?

Wlasnie chodzi o to ze nie moge sie z nimi przez strone polaczyc, dzieki za maila moze to predzej zadziala


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 6
  • 0

Brak kontaktu z biurem obslugi jak sie jest zagranica?

Niestety nie moge bo numer nie dziala i tylko mam polaczenia alarmowe. Nie moge wlasnie nawet sie z biurem skontaktowac. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 6
  • 0

Brak kontaktu z biurem obslugi jak sie jest zagranica?

Tak numer jest ale po wpisaniu mojego numeru poinformowalo mnie ze jest nie aktywny i sie tasma rozlaczyla. Nie mozna zadzwonic do Orange jesli nie jest sie klientem a jest sie zagranica bo nie laczy po prostu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak kontaktu z biurem obslugi jak sie jest zagranica?

To zostaje czat, ale on dostępny jest w dni robocze. A nie masz możliwości pożyczyć od kogoś numer?

 

Jeśli karta sim jest nieaktywna, to dzialaja tylko numeru alarmowe.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 6
  • 0

Brak kontaktu z biurem obslugi jak sie jest zagranica?

A ha no wlasnie w dni robocze a ja dopiero wlasnei odkrylam ze dzis jest swieto. 

Moze dlatego nie moge sie polaczyc. 

Niestety nie mam nikogo kto by mial karte w Orange. 

Dziekuje za rady wszsytkim, ktorzy odpisali mi.