Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak internetu za rejestracje

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Brak internetu za rejestracje

Witam 🙂 Wczoraj zarejestrowałem numer i dostałem bonus ale nie działa mi internet 😕 Pokazuje że mam 200GB ale gdy wyłącze WiFi to nie działa ten darmowy. Dodam że w niedzielę resetowalem telefon. Proszę o pomoc
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Brak internetu za rejestracje

Ok...poprostu napisałeś to tak że pomyślałem o włączaniu wifi, a nie pakietu danych 🙂 Skąd masz info o ilości GB? Kodem sprawdzającym czy na Mój Orange? Może masz włączoną jakąś blokadę na neta. Sprawdź też ustawienia dostępu do internetu. Reset był miekki czy twardy? Jeśli twardy, musisz na nowo ustawić punkty dostępowe tutaj ...a w sumie "popraw" je jeszcze raz. Może coś nawaliło po drodzę i ustawienia się "wysypały"...daj znać czy pomogło 🙂

 

@edit: "wyślij SMS o treści ILE DANYCH pod numer 901 (opłata za SMS - 20 gr) - aby sprawdzić, ile GB z pakietu bonusowego masz jeszcze do wykorzystania"

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Brak internetu za rejestracje

Włącz nie wifi, tylko transmisję danych 🙂

transmisja.jpg

 

 

 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Brak internetu za rejestracje

Nie raz uzywalem transmisji danych i wiem o co chodzi xD. Wifi jest wylaczone a transmisja danych wlaczona i nadal nie dziala 😕


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Brak internetu za rejestracje

Ok...poprostu napisałeś to tak że pomyślałem o włączaniu wifi, a nie pakietu danych 🙂 Skąd masz info o ilości GB? Kodem sprawdzającym czy na Mój Orange? Może masz włączoną jakąś blokadę na neta. Sprawdź też ustawienia dostępu do internetu. Reset był miekki czy twardy? Jeśli twardy, musisz na nowo ustawić punkty dostępowe tutaj ...a w sumie "popraw" je jeszcze raz. Może coś nawaliło po drodzę i ustawienia się "wysypały"...daj znać czy pomogło 🙂

 

@edit: "wyślij SMS o treści ILE DANYCH pod numer 901 (opłata za SMS - 20 gr) - aby sprawdzić, ile GB z pakietu bonusowego masz jeszcze do wykorzystania"


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Brak internetu za rejestracje

Dzięki wielkie 🙂 już wszystko działa. Musiałem skonfigurować od nowa przez ten link który podałeś 😉 dzięki jeszcze raz