Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bonus za rejestrację numeru nie na wszystko?


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Bonus za rejestrację numeru nie na wszystko?

Witam. Mam pytanie. Dzisiaj Kupiłem starter Orange Free na kartę za 7zł. Stan konta podstawowego 0 zł + pakiet 2 GB na start. Zarejestrowałem numer i aktywowałem bonus za rejestrację. Dostałem na 31 dni stan konta promocyjnego 1000 zł i Promocyjny pakiet danych 100 GB.
Problem polega na tym że telefon pokazuje błąd przy próbie wysyłania SMSów na płatne (jak za zwykły SMS) numery: 501 (to jest konfiguracja poczty głosowej), i numer 901 (sprawdzenie ilości pozostałych GB z bonusu za rejestrację). Czy to znaczy że ze środków z konta promocyjnego złotówek nie moge wysyłać SMSów na te numery i muszę najpierw doładować konto główne?

12 ODPOW. 12

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Bonus za rejestrację numeru

@Krzysiek507,

SMS-y usługowe (służące do zarządzania pakietami i usługami) są zawsze płatne, niezależnie od posiadanych usług i promocji, chyba że wyjątkowo są zawsze bezpłatne (np. numer 8048 do przelewu środków ze Skarbonki czy 80028 do odbioru bonusu, albo 80190 do sprawdzenia statusu rejestracji numeru) 🙂


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Bonus za rejestrację numeru

@Jarek,
Ja rozumiem że SMSy służące do zarządzania pakietami i usługami są płatne. Nie rozumiem tylko tego że mogę wysyłać SMSy (płatne jak za zwykły SMS) do tryliona znajomych i umniejsza to wartość przyznanego mi bonusu złotówek a nie mogę z tego samego bonusu złotówek wysyłać SMSów (płatnych jak za zwykły SMS) na numery wewnętrze operatrora sieci (takie jak nr 501 i 901). W tym jest brak logiki albo jakieś niedopatrzenie.
Anonim

Nie dotyczy

Bonus za rejestrację numeru

AŻ dziwne, że tylko 1000 zł i 100 GB z tym super spłodzonym regulaminem to spokojnie możecie dać nawet 6 milionów złotych i 900000000 TERABAJTÓW danych do wykorzystania jakby to pięknie wyglądało w reklamie ile wy dajecie temu klientowi... termin do wykorzystania tylko 30 dni i smsy płatne jakieś premium z miejsca zablokowane czyli nic nie dajecie. Na co komuś takie 1000 zł, którego nie ma bo nie można tego przeznaczyć na dobrowolne cele zakup kont premium lub biletów czegokolwiek? jak tak to dajcie 6 milionów złotych i 900000000 TERABAJTÓW danych LTE

Anonim

Nie dotyczy

Bonus za rejestrację numeru

@Anonim wszyscy tak dają na 30 dni, Orange i tak daje najwięcej 🙂 Załóż firmę i rozdaj każdemu po 1000 zł, zobaczymy jak długo pociągniesz 🙂 Pomyśl np tak: Orange, ok 7 ml kart prepaid i daj każdemu po 1000 zł n awszystko. 7 000 000 x 1000 zł = 7 000 000 000 zł 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Bonus za rejestrację numeru

@Anonim Żaden problem rozdam nawet po 10 milionów euro, ale pod warunkiem, że nic nie będziesz mógł za to kupić, ale będziesz miał przez miesiąc widoczną kwotę na koncie pochwalisz się rodzinie znajomym i po miesiącu ta kwota zostanie ci bez sensu odebrana tak samo jak bezsensu ktoś tą kwotę przyznał. Przychody orange w tym roku już sięgnęły 3 mld zł. Nawet przy twoich wyliczeniach nie wiem skąd wziąłeś aż 7 milionów zarejestrowanych kart prepaid to wydatek 70 milionów firma na tym nie ucierpi najwyżej prezesom premie i nagrody pozabierają. Jak tak bardzo chcieli zrobić wielką promocję mogli napisać, że po zarejestrowaniu karty i wpisaniu słowa BONUS dadzą nawet do 1000 zł, ale jest to zależne od kwoty ile masz na swoim koncie. Czyli jeśli posiadasz na karcie np. 100 zł i wpiszesz słowo bonus dostajesz od orange 100 zł i wydajesz te bonusowe 100 zł od nich na co chcesz, a nie że niby dają 1000 zł z którym nic nie można nawet zrobić to żadna promocja po co to komu ?
Anonim

Nie dotyczy

Bonus za rejestrację numeru

Niestety nie da się wszystkich zaspokoić. Cieszymy się tym że coś dostajemy.  Operatorzy mogliby nic nam nie dawać,  bo rejestracja to wymóg polskiego prawa a nie widzimisię operatorów. Tak więc uważam ze nie ma co narzekać.  Owszem masz po części racje, ale nic w tej kwestii nie zrobimy i szkoda nerwów. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Bonus za rejestrację numeru

@Anonim: nie wiem czy odrozniach przychody od dochodów. Wątpie by Orange zysk operacyjny miało na plusie. Zapłacili w styczniu słono za LTE. Dużo inwestują w FTTH. A teraz jeszcze mają do wydania (o ile się zdecydują) na odnowienie 450Mhz. A jeszcze wypłacić dywidentę i inne podatki do płacenie.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Bonus za rejestrację numeru

@Anonim, ale jak nic nie możesz za to kupić.

Możesz to przeznaczyć na rozmowy (do 3448 minut), SMS-y (do 6666 SMS-ów) i MMS-y (do 5000 MMS-ów) oraz internet (9765 MB z pakietu złotówek oraz 100 GB z bonusu internetu). To mało?

Anonim

Nie dotyczy

Bonus za rejestrację numeru

@Jarek widocznie niektórym mało.....ale......