Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bonus za rejestrację numeru, a SMS konkurowe


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Bonus za rejestrację numeru, a SMS konkurowe

Wszystko fajnie, tylko czemu nie moge wysyłac smsow konkursowych? W salonie mowili, ze bonus obejmuje wszelkie smsy/polaczenia.

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Bonus za rejestrację numeru

@palindrom masz jakieś nieprawdziwe informacje - regulamin pisze: "Środki z bonusu złotówkowego są wykorzystywane po wszystkich pakietach i usługach, a bezpośrednio przed Kontem Głównym. Można je wykorzystać na połączenia głosowe do sieci komórkowych i stacjonarnych, SMS i MMSy do wszystkich sieci komórkowych oraz Internet w sieci Orange. Bonusu nie można wykorzystać na zakup pakietów i usług, usługi o podwyższonej opłacie oraz na połącznia, SMSy, MMSy międzynarodowe i w roamingu".

Anonim

Nie dotyczy

Bonus za rejestrację numeru

ps. jeśłi masz nowy starter to smsy premium będziesz mógł wysyłać dopiero po zasileniu za 10 zł - wówczas blokada na smsy premium zostanie dezaktywowana.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Bonus za rejestrację numeru

Ok, dziekuje za informacje. Zaufałam doradcy, ktory przekonywał mnie, ze bonus obejmuje smsy premium... Nastepnym razem najpierw zajrze do regulaminu zanim pojde do salonu.

Anonim

Nie dotyczy

Bonus za rejestrację numeru

@palindrom moja druga wypowiedź dotyczyła tylko odblokowania usług premium na nowym starterze. Pierwsza moja wypowiedź dotyczy zarówno nowych jak i już aktywnych starterów, jest to stały punkt regulaminu który dotyczy wszystkich.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32541
  • 37242
  • 1375

Bonus za rejestrację numeru

Zostałeś poinformowany, że bonus 1000zł jest na smsy premium?

Anonim

Nie dotyczy

Bonus za rejestrację numeru

@Piotrekk85 ciekawe gdzie taki "inteligentny" doradca pracuje, teraz bym poszedł do niego po ten 1000 zł 😜