Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bonus za rejestrację nowej karty po 01/02

ROZWIĄZANE

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Bonus za rejestrację nowej karty po 01/02

Ktoś tu chyba cannot into Maths 🙂 Dzięki, nie wiem jakim cudem to się stało, ale rzeczywiście "zawyżyłem" termin do odbioru.

Masz rację. Bonus z dnia 1.02, możesz odebrać do 01.04 - luty mnie trochę zmylił 🙂

Kilka dni na urlopie, i już człowiek głupieje 😆


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Bonus za rejestrację nowej karty po 01/02

Jeśli przyjmować Waszą interpretację regulaminu, to nie jest to zgodne z kodeksem cywilnym. Terminy w dniach kończą się z upływem dnia, a nie 60x24 godziny. 

Więc jeśli numer był rejestrowany 1.02, to dopiero 2 lutego 23:59 jest pierwszym dniem.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 3
  • 0

Bonus za rejestrację nowej karty po 01/02

Żeby jak najdłużej pojechać na startówkach to mogę kupić i zarejestrować startery 28.02 a 28.04 aktywować bonus. Tylko rozumiem 28.04 będę musiał zasilić konto za 5zł żeby wysłać tego bonusa? I to już ostateczny termin tego przedłużenia terminu czy będzie tak jak ze smartDOMem i internetem w RedBull Mobile, którego przedłużają w nieskończoność ;p?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Bonus za rejestrację nowej karty po 01/02


toporek napisał(-a):

Żeby jak najdłużej pojechać na startówkach to mogę kupić i zarejestrować startery 28.02 a 28.04 aktywować bonus. Tylko rozumiem 28.04 będę musiał zasilić konto za 5zł żeby wysłać tego bonusa? I to już ostateczny termin tego przedłużenia terminu czy będzie tak jak ze smartDOMem i internetem w RedBull Mobile, którego przedłużają w nieskończoność ;p?


A po co doładowywać? Musisz tylko aktywować Konto Ważne Rok za 3 zł. Kasa zejdzie z kwoty na starterze. Co do przedłużenia promocji na razie nic nie wiadomo.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 3
  • 0

Bonus za rejestrację nowej karty po 01/02

Faktycznie, masz rację o tym nie pomyślałem 🙂 Dzięki za pomysł.