Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bonus za podanie danych adresowych


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Bonus za podanie danych adresowych

Cześć,

21 listopada został wprowadzony nowy bonus, który umożliwia uzyskanie dodatkowych 100 GB danych za to, że podczas rejestracji w punkcie stacjonarnym (salon, inne punkty wskazane na stronie https://zarejestrujnumer.pl) użytkownik dobrowolnie podał dane adresowe, tj. adres wraz z numerem domu i kodem pocztowym oraz miejscowością.

 

Do kiedy obowiązuje bonus?

Bonus obowiązuje od 21 listopada 2016 r. do 28 lutego 2017 r.

Kto może skorzystać z bonusu?

Z bonusu skorzystać mogą klienci, którzy zarejestrowali swój numer telefonu w punkcie stacjonarnym od 21.11.2016r. do 28.02.2017 r., jednocześnie podając oprocz imienia, nazwiska i numeru PESEL, dane adresowe, tj. ulicę, numer domu, kod pocztowy i miejscowość.

Czy bonus wyklucza skorzystanie z bonusu za rejestrację?

Nie, z obu bonusów można skorzystać łącznie. Możesz mieć wtedy nawet 200 GB transferu danych na 30 dni.

Jak długo jest ważny bonus?

Bonus jest ważny 30 dni od przyznania.

W jakim czasie należy odebrać bonus?

Bonus należy odebrać w ciągu 30 dni od otrzymania potwierdzenia podania danych osobowych.

Jak odebrać bonus?

Należy wysłać SMS o treści START pod numer 80590.

Zarejestrowałem numer za pomocą SMS-u, nie mogę odebrać bonusu.

Bonus dotyczy tylko osób, które zarejestrowały się za pomocą punktów stacjonarnych, tj. punktów wymienionych na stronie http://zarejestrujnumer.pl (salony Orange i inne placówki, np. poczty polskiej)

Zarejestrowałem numer, ale nie podałem danych. Czy jeśli je teraz podam, dostanę bonus?
Nie, bonus dotyczy tylko tych osób, które podały dane adresowe dobrowolnie podczas rejestracji. Późniejsze podanie danych nie uprawnia do otrzymania bonusu.

Zarejestrowałem numer przed rozpoczęciem promocji. Czy mogę otrzymac bonus?
Niestety, bonus dotyczy tylko osób, które zarejestrowały numer z jednoczesnym podaniem danych za pomocą punktów stacjonarnych w okresie od 21.11.2016 r. do 28.02.2017 r.

Jak sprawdzić pozostałą ilość bonusu?

Najlepiej w Moim Orange (aplikacji lub serwisie internetowym) - w zakładce Stan konta (aplikacja) lub Podsumowanie / Bieżące Wykorzystanie, w pozycji promocyjny pakiet danych.

Można to także zrobić SMS-em o treści ILE DANYCH pod 901. Taki SMS jest jednak płatny 20 gr.

 

Regulamin

 

Wołam @Anonim 😉

25 ODPOW. 25
Anonim

Nie dotyczy

Bonus za podanie danych adresowych

@JarekTylko po co Orange te dane adresowe?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Bonus za podanie danych adresowych

Pewnie to analiz gdzie potrzeba nowego nadajnika lub gdzie robić światłowód.
Anonim

Nie dotyczy

Bonus za podanie danych adresowych

@Jarek  dzięki 🙂 Pozdrawiam 🙂
ps. czemu ta promocj abyął trzymana w takiej tajemnicy??? 😜


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Bonus za podanie danych adresowych

Nie wiem czy była w tajemnicy. Ludzie korzystali, ale ponieważ nie było oficjalnej informacji, nie chciałem wychodzić przed szereg 😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 77
  • 61
  • 1

Bonus za podanie danych adresowych

Nie trzymano w tajemnicy tylko nie było oficjalnej informacji, dobre:) Dzięki temu osoby, które rejestrowały nr na początku promocji a nie wiedziały, że za pełną rejestracje mogą otrzymać dodatkowe GB zostały pozbawione możliwości skorzystania, bo Orange nie uznaje uzupełnienia danych.

"Bonus dotyczy tylko osób, które zarejestrowały się za pomocą punktów stacjonarnych".
To dyskryminacja. Jeśli rejestruje nr przez sms to dostajecie moje dane adresowe
Anonim

Nie dotyczy

Bonus za podanie danych adresowych

@JarekBłąd w regulaminie (numer domu lub mieszkania)


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Bonus za podanie danych adresowych

fajnie ze baba w punkcie orange powiedziala mi co mam zrobic zeby dostac bonus ale zapomniala dodac ze musze podac adres. ( a teraz juz po ptakach) Nie ma to jak kompetetni ludzie w obsudze klienta.

Anonim

Nie dotyczy

Bonus za podanie danych adresowych

@bubu191  ja bym spróbował złożyć reklamację przez BOK lub zakładkę na Mój Orange. Pozdrawiam.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Bonus za podanie danych adresowych

Czy podane informacje są aktualne? W regulaminie nie widzę żadnego zapisu mówiącego:

 

1. Z bonusu skorzystać mogą klienci, którzy zarejestrowali swój numer telefonu w punkcie stacjonarnym

Bonus dotyczy tylko osób, które zarejestrowały się za pomocą punktów stacjonarnych

 

2. [zarejestrować numer] jednocześnie podając [dane adresowe]

 

3. Nie, bonus dotyczy tylko tych osób, które podały dane adresowe dobrowolnie podczas rejestracji. Późniejsze podanie danych nie uprawnia do otrzymania bonusu.

 

Więc skąd wzięły się powyższe informacje???

 

Zarejestrowałem numer w okresie obowiązywania promocji - jeśli uzupełnię dane adresowe w okresie obowiązywania promocji to otrzymam za to bonus, czy nie?