Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bonus za podanie danych adresowych przy rejestracji numeru ? problem


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Bonus za podanie danych adresowych przy rejestracji numeru ? problem

Witam zarejestrowałem numer.Wysłałem kod na bonus od orange.

Następnie przyszło mi ,abym wysłał adres zamieszkania , a otrzymam bonus.Na jaki numer mam wysłać ten adres zamieszkania , jak wysyłam na ten sam co bonus to wychodzi błędna komenda.

 Jak ma wyglądać ten sms z adresem, wysyłałem , np: Warszawsa,11,09-500,Warszawa i wyskoczyło , że błedna komenda.Podajcie jak mam wysłać ades zamieszkania oraz na jaki numer , bo nie wiem.

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Bonus za podanie danych adresowych przy rejestracji numeru ? problem

O jakim bonusie mówisz? jaką komendę wysłałeś na początku?
Anonim

Nie dotyczy

Bonus za podanie danych adresowych przy rejestracji numeru ? problem

Dane te musisz podać podczas rejestracji w salonie Orange, jeśli zarejestrowałeś już numer bez podania tych danych to już musztarda po obiedzie. Z tego bonusu możesz skorzystać tylko wówczas jak przy rejestracji podasz dane adresowe. Więc jeśli tego nie zrobiles to.....po bonusie.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Bonus za podanie danych adresowych przy rejestracji numeru ? problem

A może coś nowego lub innego jest? 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Bonus za podanie danych adresowych przy rejestracji numeru ? problem

Być może i tak, ale ja osobiście jeszcze nic na ten temat nie słyszałem. Jeśli masz @Piotrekk85 jakieś info to daj znać.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Bonus za podanie danych adresowych przy rejestracji numeru ? problem

Bonus za rejestrację z podaniem danych adresowych oraz zgód marketingowych obowiązuje przy rejestracji w salonie (bo tylko w salonie można podać adres i zgody).

Warunkiem jest podanie tych danych podczas rejestracji, a uprawniony jest tylko numer, podczas rejestracji którego, dane te podano po raz pierwszy.

 

 

Odpowiadając na pytania powyżej - na dzień 24..03.2017 r. na godzinę 22:00, nie ma nowego bonusu za rejestrację.

 

@admintaaz, jeśli doładowałaś konto za min. 10 zł, możesz skorzystać z bonusu za zgody, w ramach którego otrzymasz rozmowy do wszystkich sieci na 7 dni. Wystarczy wysłać SMS o treści TAK pod bezpłatny numer 80290. Wysłanie SMS-u oznacza jednocześnie wyrażenie zgód marketingowych.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Bonus za podanie danych adresowych przy rejestracji numeru

Czy jeśli mam Orange free na karte i bonus internetu za podanie danych adresowych a chce zmienic taryfę to czy internet przepada ?