Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bonus po rejestracji numeru na kartę


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Bonus po rejestracji numeru na kartę

Witam

Jaka jest kolejność wykorzystania środków? Czy najpierw są te w ramach bonusu czy te z doładowania karty?

10 ODPOW. 10

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Bonus po rejestracji numeru na kartę

Na początek potrzebna informacja jaka masz usługe Orange np. POP, ONE, GO czy może jeszcze inną, potem w regulaminie tej usługi odszuukać informacje dotyczące kolejności wykorzystywania pakietów.

Anonim

Nie dotyczy

Bonus po rejestracji numeru na kartę

@nika zazwyczaj środki te schodzą w pierwszej kolejności 😊

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Bonus po rejestracji numeru na kartę

@Anonim masz na myśli bonusowe, że to one w pierwszej kolejności?

Anonim

Nie dotyczy

Bonus po rejestracji numeru na kartę

Tak @Misiek62, mam POPa, OFnK i w tych taryfach pakiet minut i gb był wykorzystywany w pierwszej kolejności. Chociaż jeśli ma się aktywny jakiś dodatkowy pakiet to może być różnie. W sieci jest Regulamin bonusu 1000 minut i 10 gb i jest tam wszystko dokładnie opisane.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Bonus po rejestracji numeru na kartę


pablo_ck napisał(-a):
Tak @Misiek62, mam POPa, OFnK i w tych taryfach pakiet minut i gb był wykorzystywany w pierwszej kolejności. Chociaż jeśli ma się aktywny jakiś dodatkowy pakiet to może być różnie. W sieci jest Regulamin bonusu 1000 minut i 10 gb i jest tam wszystko dokładnie opisane.

No właśnie regulaminy to podstawa, ale żeby mieć większą pewność, to trzeba sprawdzić w regulaminie według którego dana karta jest "rozliczana".... jak wcześniej pisałem czy to POP, czy może ONE a może jeszcze inne rozwiązanie.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Bonus po rejestracji numeru na kartę

Dzięki. No niestety w regulaminie nie znalazłam....


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Bonus po rejestracji numeru na kartę

Bonus za rejestrację 10 GB jest wykorzystywany w pierwszej kolejności, przed innymi pakietami, za wyj. usług multimedialnych, takich jak Spotify (czyli gdy korzystasz ze Spotify, a masz usługę Gigabajty na muzykę za 4,99 zł miesięcznie, to transfer w Spotify nie będzie schodził z pakietu 10 GB 🙂


W wypadku pakietu minut, jest to trochę trudniejsze - ale w uproszczeniu można napisać, że nie są wykorzystywane w pierwszej kolejności. Pakiety takie jak Multipakiet, minipakiet, 1000 minut do Orange powinny być wykorzystywane przed bonusem.

 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Bonus po rejestracji numeru na kartę

Czy w ramach 1000-minutowego bonusu za rejestrację numeru mogę dzwonić za granicę, np do Niemiec (na niemiecki numer stacjonarny)?


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Bonus po rejestracji numeru na kartę

@yoo, bonus obejmuje 1000 minut do krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych, wykonywanych z Polski.