Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bonus 10 GB i 1000 minut.

Anonim

Nie dotyczy

Bonus 10 GB i 1000 minut.

Tak jak napisałem musisz trochę poczekać aż dane się odświeżą. Aby odświeżyć dane musisz się wylogować i ponownie zalogować do Mój Orange. Pozdrawiam.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 0
  • 0

Bonus 10 GB i 1000 minut.

Heh, no i wykorzystał sie internet pomimo to nadal pokazuje na stronie że mam pakiet. 😕

Liczyłem przynajmniej na to że przy 80% dostane smsa informującym mnie o zbliżającym sie końcu pakietu a tu nic... Dziękuje orange. 😕

 

No nic, trudno, szkoda że tylko 10 GB jest.

Kiedyś były jakieś kody np na te 20 smsów czy minut w orange czy jakiś mały pakiet internetu.

Jest jeszcze coś takiego?

Anonim

Nie dotyczy

Bonus 10 GB i 1000 minut.

Nie ma już tej promocji. Pozdrawiam.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Bonus 10 GB i 1000 minut.


Ativ napisał(-a):

Heh, no i wykorzystał sie internet pomimo to nadal pokazuje na stronie że mam pakiet. 😕

Liczyłem przynajmniej na to że przy 80% dostane smsa informującym mnie o zbliżającym sie końcu pakietu a tu nic... Dziękuje orange. 😕

 

No nic, trudno, szkoda że tylko 10 GB jest.

Kiedyś były jakieś kody np na te 20 smsów czy minut w orange czy jakiś mały pakiet internetu.

Jest jeszcze coś takiego?


@Ativ skoro jesteś użytkownikiem portalu Orange - sprawdź na orange.pl w zakładce  "Mój orange" jest tam link do "Multi Box" - w tej części, na zakładce SMS powinieneś mieć co miesiąc 30 darmowych SMSów - regulamin usługi Multibox jest tu:  regulamin.

O obsłudze Multiboxa poczytasz tu: Multi Box - opis.