Nie można wyświetlić tego widżeta.

Blokada numeru przez orange

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Recenzent
  • 2
  • 1
  • 0

Jak odblokowac numer telefonu ?

Przez jakis czas nie korzystalem z telefonu, dzis chce doladowac konto i nie moge bo orange zablokowal numer, wtf nie dosc ze co chwile karza ladowac konto to jest takie cos !!

co mam zrobic by odzyskac numer ?

czy lepiwj zmienic operatora i miec gdzies orange

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Konto usunięte

Nie dotyczy

@GokuEnd Jeśli minęło 30 dni to może być problem, ale mam nadzieję że karta sim łapie Ci nadal zasięg. Wejdź na tą stronę i połącz się przez chat z doradcą lub przez aplikację Mój Orange połącz się z BOK. Po otrzymaniu smsa doładuj konto. Masz na to 3 dni. Następnie wyślij smsa o treści START na numer 8002 - w ten sposób aktywujesz rok ważności konta. Jeśli jesteś dłużej w Orange niż 3 msc to nic za uruchomienie tej promocji nie zapłacisz, jeśli jesteś jednak krócej to koszt aktywacji RWK wyniesie Cię 3 zł jednorazowo. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5
Konto usunięte

Nie dotyczy

@GokuEnd Jeśli minęło 30 dni to może być problem, ale mam nadzieję że karta sim łapie Ci nadal zasięg. Wejdź na tą stronę i połącz się przez chat z doradcą lub przez aplikację Mój Orange połącz się z BOK. Po otrzymaniu smsa doładuj konto. Masz na to 3 dni. Następnie wyślij smsa o treści START na numer 8002 - w ten sposób aktywujesz rok ważności konta. Jeśli jesteś dłużej w Orange niż 3 msc to nic za uruchomienie tej promocji nie zapłacisz, jeśli jesteś jednak krócej to koszt aktywacji RWK wyniesie Cię 3 zł jednorazowo. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Poziom 40, Guru *****
  • 29946
  • 22538
  • 1286

Ew. zadzwoń na 510100100 z innego numeru (najlepiej przygotować sobie numer seryjny karty sim - jest na spodzie karty po wyjęciu z aparatu).
Konto usunięte

Nie dotyczy

@GokuEnd udało Ci się odblokować Twój numer?? Daj nam znać 🙂 Pozdrawiamy 🙂

Poziom 11, Recenzent
  • 2
  • 1
  • 0

Czesc # pablo_ck

Dziekuje za rade, zrobilem tak jak napisales czyli aplikacja itd.

Numer mam ze dwa lata, i tak odblokuja mi numer ale jesli doladuje konto za 25zl

prawde mowiac abonament wyszedl by mi taniej niz co chwila doladowywac karte.

pozdrawiam

Konto usunięte

Nie dotyczy

@GokuEnd po daoładowaniu wyśłij darmowego smsa o treści START na nr 8002 i dostaniesz roczną ważność konta, więc....i tak możesz odnawiać ów ważność konta co kilka miesięcy 🙂 Więc to 25 zł możesz mieć nawet latami 😜 Pozdrawiam.