Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Blokada numerów


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Blokada numerów

Dzień dobry, zapomniałem doładować numer telefonu, z którego korzystała moja ośmioletnia córka. Został odwołany i pytanie brzmi: czy mogę go przywrócić?

3 ODPOW. 3

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Blokada numerów

@sevarina2003201 jesli od zablokowania nie minelo 30 dni to tak. Zadzwoń na BOK 510100100 z innego numeru i popros o odblokowanie. Bedziesz tez musial doladowac konto. Polecam rowniez wlaczyc usluge Konto Wazne Rok wyślij SMS o treści START pod numer 8002

ważność Twojego konta wydłuży się do jednego roku od dnia wysłania SMS. Jeśli jesteś w Orange na kartę 93 lub więcej dni, każdorazowa aktywacja usługi jest bezpłatna. W przeciwnym wypadku koszt aktywacji wynosi 3 zł.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Blokada numerów

Uzupełnię to co napisał @byczyn_86. Do 30 dni od utraty numeru szanse na jakie odzyskanie są 100%. Po 30 dniach też można spróbować - na infolinii musi być przyjęte zgłoszenie do działu technicznego. Ale wtedy nie ma gwarancji na odzyskanie numeru.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Blokada numerów

@sevarina2003201 to i ja jeszcze dodam. Były przypadki opisywane na NO, że numer można było jeszcze odzyskać do roku czasu od wyłączenia. Im dłużej się czeka, tym szanse są mniejsze.

 

Warto korzystać z aplikacji Mój Orange i co jakiś czas sprawdzać stan numeru oraz uruchomić rok ważności konta, SMS o treści START pod numer 8002. Ja aktywuję co 11 miesięcy, niektórzy podawali, że co pół roku.