Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bilingi w PDF/CSV


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 8
  • 0

Bilingi w PDF/CSV

Wróciłem tu po dłuższej nieobecności (notabene czy któryś z adminów forum mógłby powiedzieć co się stało z loginem kjonca? - bo twierdzi że takiego nie ma, mimo  że jeszcze jakiś czas temu dostawałem maile o kolejnych statusach na forum)

 

i widzę, że CIĄGLE w orange na kartę, nie można sobie zapisać bilingów w sensownej postaci.

4 ODPOW. 4

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Bilingi w PDF/CSV

@kjonca2 załóż pomysł w odpowiednim dziale. Uzytkownicy zaglosuja i kto wie... 😜


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 8
  • 0

Bilingi w PDF/CSV

Jakoś nie mam przekonania, że to ma jakikolwiek sens - w końcu wygenerowanie PDF dla prepaida nie powinno się istotnie różnić od zrobienia PDF  dla abonamentu (no bo w końcu same dane już Orange umie wyciągać - na stronie są prezentowane), stąd mam wrażenie, że jest to decyzja polityczna orange (a mój post jest raczej wyrazem frustracji z tego tytułu)

Poza tym mam niejasne wrażenie, że samo głosowanie nad pomysłami to są igrzyska dla ludu.

No chyba, że naprawdę było głosowanie nad pomysłem np. "Opłata za nieaktywność". Było?

(NB, odpowiedni pomysł to ja chyba zgłosiłem - parę lat temu, ale pewien nie jestem)


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Bilingi w PDF/CSV

Orange ma inne systemy bilingowe... Cieszmy że są, bo np we Flex nie ma online - a są podobno plany by ich też nie było w innych ofertach.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 8
  • 0

Bilingi w PDF/CSV


@Piotrekk85napisał(-a)
Orange ma inne systemy bilingowe... Cieszmy że są, bo np we Flex nie ma online - a są podobno plany by ich też nie było w innych ofertach.

Czyli tak jak napisałem: jest to decyzja polityczna. No i z tego wynika, że tworzenie pomysłu mija się z celem.