Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bez limitu na kartę za 25zl + 10gb


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Bez limitu na kartę za 25zl + 10gb

w Plush abowszystko bez limitu i MMS y też internet na początku miałem 10 gb teraz za staż około półtora roku mam już 14 i ja i tak tego nie wykorzystuje wystarczy to 10 gb... Zmieniam ze wzgledu na zasięg 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2811
  • 7012
  • 182

Bez limitu na kartę za 25zl + 10gb

A tu nie masz abo i faktycznie, na zasięg nie można narzekać.

 

A T-Mobile ? Wg niektórych to najlepsza sieć, normalnie bez wad...

Anonim

Nie dotyczy

Bez limitu na kartę za 25zl + 10gb

@Katani1 Miałem abonament w T-Mobile, jakościowo ok, ale bez szału. Przykładowo tutaj w ofercie na kartę często mam HD Voice - w moim obecnym Galaxy A8, W T-Mobile, kiedy jeszcze posiadałem abonament oraz Galaxy S6, tudzież ofertę "premium" oficjalnie nigdy tego doświadczyłem.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2811
  • 7012
  • 182

Bez limitu na kartę za 25zl + 10gb


@Anonimnapisał(-a)

@Katani1 Miałem abonament w T-Mobile, jakościowo ok, ale bez szału. Przykładowo tutaj w ofercie na kartę często mam HD Voice - w moim obecnym Galaxy A8, W T-Mobile, kiedy jeszcze posiadałem abonament oraz Galaxy S6, tudzież ofertę "premium" oficjalnie nigdy tego doświadczyłem.


No nieprawdopodobne, przecież u nich wszystko działa perfekcyjnie ( tak gdzieś tutaj czytałem 🙂 )


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Bez limitu na kartę za 25zl + 10gb

To jak przechodzisz jako świeżak mam kilka rad:
1) gdy dostaniesz kartę z Orange z numerem tymczasowym, nie musisz jej używać, może zacząć używać kartę sim od dnia przeniesienia; wszystkie doładowania, zakupione usługi się przeniosą gdybyś się jednak zdecydował korzystać z numeru tymczasowego
2) przed wykonaniem doładowania wyłącz internet przez sieć komórkową w telefonie, internet bez pakietu jest mega drogi
3) zwykle po przeniesieniu numeru powinna się Cię ustawić roczna ważność (jeśli Twoją taryfą będzie Orange Free na kartę); można zaoszczędzić 3 zł na aktywację rocznej ważności przy stażu poniżej 3 miesięcy
4) po miesiącu w sieci włącz sobie Skarbonkę http://www.orange.pl/kid,4000377334,id,4002010578,title,skarbonka-,article.html
5) jeśli planujesz wykonywać doładowania jednorazową kwotą 100 zł, dostaniesz 10 zł extra złotówek na konto główne
6) po aktywacji numeru radzę przez mój Orange (aplikacja do zarządzania usługami) powyłączać zbędne usługi jak poczta głosowa itp

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Bez limitu na kartę za 25zl + 10gb

Dziękuję 😉 jakoś niebawem wybiore się ponownie do salonu , chyba że można załatwić to przez internet? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Bez limitu na kartę za 25zl + 10gb

tak https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte#oferta-nowy-klient i przeklikaj dla nowych i dalej już prosto

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Bez limitu na kartę za 25zl + 10gb

Będąc na urlopie przechodziłem koło salonu Orange , wszedłem na chwilę załatwić przeniesienie numeru , Pani poinformowała że jak mam w plusz na abonament nie da się przenieść do Orange na kartę , musiał bym w plusz przejść na kartę i dopiero . Czy nie lepiej jest to przez internet zrobić ? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Bez limitu na kartę za 25zl + 10gb

Można przejść z plushu abonament do Orange na kartę.

 

edit: pamiętaj, że to Ty ponosisz konsekwencje co do podania poprawnych danych na wniosku o przeniesienie numeru. Pracownicy niektórych salonów z uwagi na brak prowizji za przeniesienie numeru do prepaida i liczne skargi nie chcą ryzykować.

Na wniosku MNP nie określasz marki w której masz numer telefonu. Tylko nazwę firmy - tu musisz wybrać Polkomtel Sp zoo. Co do tzw typu kontraktu - plush abonament ma dwojaki: jeśli płacisz co miesiąc rachunki i masz aktywny numer, to jesteś jako oferta Postpaid/mix. Jeśli masz zawieszenie lub jakąś windykację, numer może (ale nie musi) być zmigrowany do oferty Prepaid (pod kątem procesu przenoszenia numeru).

 

Ponadto Polkomtel wymaga podania adresu w swoich systemach do przeniesienia. A w zależności od formy i czasu zawarcia umowy może nie mieć adresu.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Bez limitu na kartę za 25zl + 10gb

4 salony nie dał radę przenieść numeru ponieważ albo twierdziły że się nie da albo miał jakiś błąd postanowiłem zrobić to osobiście przez internet zamówiona karta już idzie kurierem czy mogę już ją doładować i włączyć ofertę internetu 15 gb czy poczekać aż numer zostanie przeniesiony? Mam telefon na dwie karty