Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bład na błędzie w systemie Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Bład na błędzie w systemie Orange

@lluukk  skoro nie widzisz rozwiązania to po co takowe oznaczasz?, nikt Ciebie do niczego nie zmusza...


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12995
  • 53361
  • 620

Bład na błędzie w systemie Orange

@slav72  może to i lepiej, otworzył wątek o braku rozwiązania i go zamknął nawiązując do innego w poście głównym...akurat to wydało się słusznym opisem sytuacji i tyle...

Widziałem gorsze oznaczenia 😉


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Bład na błędzie w systemie Orange

@agat13  ale przecież "nic na siłę", znajdzie się post który można oznaczyć mianem "Rozwiązanie" to autor może w każdej chwili zrobić, a wątek i tak "żyje dalej swoim życiem" na NO...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 97
  • 2

Bład na błędzie w systemie Orange

Autor wątku (czyli ja) ma zbyt ubogą wyobraźnię by uznać, że może się znaleźć Rozwiązanie w tym temacie. Są błędy - co widać i koniec. Co więcej można dodać - jak rozwiązać? 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1599
  • 5482
  • 60

Bład na błędzie w systemie Orange


@lluukknapisał(-a)

 

 

orange 1.jpgorange 2.jpg


Przedstawione screeny nie pokazują , że w systemie jest błąd.

Doładowanie 5 zł w OFNK zapewnia minimalną ważności 2 dni.

Dłuższa data ważności może wynikać z innych usług i promocji.

 

PS. Błąd systemu to może być taki, że jak nawet przegródka jest ważna kilka lat to po zużyciu wcześniejszym GB po kilku dniach system nie wyświetla przegródki z 0 GB.

Takie coś zaobserwowałem kiedyś. Już nie pamiętam czy było to na 901 czy 411.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 97
  • 2

Bład na błędzie w systemie Orange

@andrzej1441  Ok, nie potrafię się odnieść, bo to ten numer gdzie moim zdaniem uruchomiono bez mojej wiedzy pakiet WIOSNA 25.03. Później tylko konsultant uruchomił mi na Infolinii pakiet NL za 31 zł (żebym w czasie rozpatrywania reklamacji nie stracił uzbieranych TB). Ja tam nic nie uruchamiałem (choć oczywiście nie mam jak tego udowodnić) czekałem z nadzieją na pozytywne rozpatrzenie reklamacji.

Nie chciałbym aby ktoś miał wrażenie, że uciekam, ale dzięki całej tej sytuacji (z uruchomieniem jak twierdzę bez mojego udziału pakietu WIOSNA) wiem jak mieć Internet za niewielką opłatą i tak naprawdę z mojego punktu widzenia nie ma dla mnie już znaczenia jak tam sprawnie system Orange działa.

Miałem dużo Internetu, dalej będę miał tylko taniej - w sumie jestem zadowolony.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 97
  • 2

Bład na błędzie w systemie Orange

Screenshot_20230423_235916.jpg


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 97
  • 2

Bład na błędzie w systemie Orange

Screenshot_20230423_235406.jpg


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 97
  • 2

Bład na błędzie w systemie Orange

I jak tu sobie w aplikacji kupić pakiecik NL 🙂


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1599
  • 5482
  • 60

Bład na błędzie w systemie Orange

@lluukkkupić to się da NL. Za darmo kodem lub płatnym SMSem, a w stanie pasywnym darmowym SMS z zablokowanych złotówek i bezpłatnym przywróceniem złotówek.

Właściwszym pytaniem byłby jak skorzystać z promocji 2 razy więcej GB w usługach Bez limitu za aktywację w Mój Orange  nawet jak ma się cykliczny NL.

Inne promocje maja alternatywną możliwość uruchomienia ale często już płatnym SMSem.

 

O kłopotach z aplikacją ciągnących się latami to dużo pisał @ketrasaArtur, ale częściowo sam sobie był winien bo przeniósł główny=pierwszy numer.

 

PS

Koło północy jak nie trzeba to lepiej powstrzymywać się od doładowań i zakupu usług jak można to również zrobić z samego rana.