Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

5G na kartę


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

5G na kartę

@Aborows40 żeby po był pass na muzykę lub wideo, to łatwiej by się dało wychwycić, bo większą ilość danych. W socjal pass to trudne.

Ciekawi mnie, czy wideorozmowa np. w Whats App też jest wliczona do socjal pass. Apka jest w socjal pass, więc można spróbować wygenerować większa zużycie danych przez eideorozmowę i w tedy sprawdzić jak jest ratyfikowane.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 216
  • 196
  • 4

5G na kartę

 Tak to trudne zwłaszcza że ten Social jest bardzo ubogi. Mam na myśli tylko aplikacje typu Facebook, Instagram, WhatsApp, Twitter, itp

A one mało co generują transferu. A wideo rozmowa? Spróbuje

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

5G na kartę

@Aborows40 daj znać o wynikach.

Tylko tu mamy dwie niewiadome:

  1. Jeżeli wideorozmowa nie jest wyliczana w socjal pass, to nie wychwycić, czy masz aktywny pakiet.
  2. Może być tak, że pakiet docjal pass eigóle nie jest aktywny na Twoim koncie, a w Mój Orange są podane błędne informacje.

Trzymam kciuki za powodzenie i aby okazało się, że jednak socjal pass masz aktywny przy wykonywaniu próby 🤔👍🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 216
  • 196
  • 4

5G na kartę

 Tego nie da się zweryfikować.... Dlatego że Musiałbym najpierw uzyskać informacje jak to potem jest rozliczane czy też pokazane w opcji wykorzystanie w aplikacji mój Orange. Dlatego że większość połączeń w kwestii wykorzystania danych pakietowych to połączenia które mają albo 0 KB lub 100 KB  

Czyli coś nie pobiera transferu danych? Bo tak to mogę interpretować 

Anonim

Nie dotyczy

5G na kartę

@Aborows40  ty masz pakiet bez limitu rozmowy/sms/mms/gb za 360zł, ten pakiet nie uprawnia do 5G i Social pass, to co ci się wyświetla w aplikacji to bug. Jeszcze jedna sprawa odnośnie 5G, jak masz telefon z wolnego rynku bez brandu Orange, to nici z obecnego 5G, tak na marginesie tylko ...

Bez limitu do wszystkich z dostępem do 5G za 39 zł miesięcznie, daje dostęp na prepaid do 5G i Social pass.

Bez limitu do wszystkich z dostępem do 5G za 39 zł/mies daje dostęp do 5G w prepaid i Social pass.

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

5G na kartę

Znajdź na fejsiku jakiś wykład, telewywiad lub jakieś spotkanie i wtedy porównaj zużycie. Ja tak zrobiłem przy testach flexa, tylko ciężko było znaleźć jakiś materiał video odpowiednio ciężki na telefonie.