Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 4, Obserwator
  • 1
  • 0
  • 0

2 GB i nielimitowane SMSy (30 dni)

Zakupiłem ostatnio ponownie pakiet 2 GB i nielimitowane SMSy (30 dni). Nigdy nie narzekałem, jednak teraz pakiet internetu działa normalnie, jednak za wysyłane SMSy pobiera mi środki z konta

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz

Rozwiązanie:
Highlighted
Poziom 35, Ekspert
  • 3549
  • 4780
  • 126

@adamek  takie sprawy nadają się tylko do postępowania reklamacyjnego. Więc zgłoś reklamację np. przez swoje konto w Orange.pl albo kontakt z BOK.

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Wszystkie odpowiedzi:
Highlighted
Poziom 35, Ekspert
  • 3549
  • 4780
  • 126

@adamek  takie sprawy nadają się tylko do postępowania reklamacyjnego. Więc zgłoś reklamację np. przez swoje konto w Orange.pl albo kontakt z BOK.

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Zespół Nasz Orange
  • 726
  • 2027
  • 29

@adamek Czy udało się rozwiązać problem i czy odpowiedź Misiek62 okazała się pomocna? Jeżeli tak, to zachęcam Cię do oznaczenia jej jako rozwiązanie. Ułatwi to innym użytkownikom odnalezienie właśnie Twojego tematu i szybsze rozwiązanie problemu Emotikon: Szczęśliwy

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

0 Lubię to
Odpowiedz