Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

100 GB do uzyskania za doładowanie minimum 10 zł przez aplikację w ofercie na kartę

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18471
  • 52838
  • 714

100 GB do uzyskania za doładowanie minimum 10 zł przez aplikację w ofercie na kartę

@soundlovers usuwałeś konto? Czasami usunięcie i ponowne założenie pomaga. W moim przypadku teraz nie pomogło.

____________

* Wpis edytowano - Wiktor


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1609
  • 5525
  • 60

100 GB do uzyskania za doładowanie minimum 10 zł przez aplikację w ofercie na kartę

Przy okazji tej promocji sprawdziłem kilka rzeczy w OFnK na nowej karcie.

Bonus startowy 6 GB jest na koncie bonusów za doładowania - 411.

Bonus zeruje się po włączeniu usługi za darmo w Orange.

Przy włączonym za darmo w Orange konto 411 nadal jest i jest wykorzystywane np. w promocji:

podwójny bonus za doładowanie w Mój Orange (5GB + 5GB)

Trochę mnie to zaskoczyło. Spodziewałem się, że przy za darmo w Orange będzie na 901. Pewnie jakiś błąd. Jak to nie jest błędem, to można to wykorzystać np. zapominając o usłudze więcej czasu na wszystko, na rzecz więcej czasu na internet.

Swoją drogą zamiana tytułów promocji lepiej odpowiadałaby rzeczywistości.

 

Dawniej przed likwidacją taryfy YES na tych startówkach, że względu na nieoficjalny bonus 72 GB a nie 6 GB po włączeniu czystego ofnk; powrót do za darmo w Orange oznaczał powrót do YES. Jeszcze starsze starówki z bonusem 50GB za przejście były długo dostępne wśród swoich.

Ostatnią startówkę i tak musiałbym wykorzystać do końca roku.

Dobry moment, bo nolimit przedłuża konto na wychodzące, a i jeszcze przelew cykliczny lepiej działa niż wydawałoby się z ograniczeń dla jednorazowego.

 

_344.png

 

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 37
  • 135
  • 2

100 GB do uzyskania za doładowanie minimum 10 zł przez aplikację w ofercie na kartę

Nie mam możliwości usunięcia gdyż nie mam dostępu do panelu menu (widzę tylko biel).

 

Nawet pani w salonie rozłożyła ręce i doradziła przeniesienie numeru gdzie indziej i powrót. Odłączenie numeru pomogło i widziałem na MO Neostradę i drugi numer na kartę. Po powrocie głównego numeru do Orange konto MO rozwaliło się ponownie 😉


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2032
  • 6296
  • 69

100 GB do uzyskania za doładowanie minimum 10 zł przez aplikację w ofercie na kartę

Uruchomienie pakietu 10gb przedłużyło ważność pakietu 100gb o 30 dni 🙂

Aktywacja pakietu 10gb SMS o treści UKR pod darmowy numer 80820.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18471
  • 52838
  • 714

100 GB do uzyskania za doładowanie minimum 10 zł przez aplikację w ofercie na kartę

@spiro potwierdzam, też tak zrobiłem i przedłużyło pakiet na kolejne 30 dni 🙂


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1609
  • 5525
  • 60

100 GB do uzyskania za doładowanie minimum 10 zł przez aplikację w ofercie na kartę

Na jeden SIM w ofnk przyszedł SMS

811:

W dniu 07.04.2022 skonczy sie waznosc 5.44 promocyjnych gigabajtow. Przedluz waznosc pakietu o +31 dni za 9 zl odpisujac AKT31 na ten SMS.

 

PS. Na SIM są (były) uruchomione promocje: UKR + KATAR