Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

skrzynka TSM mieszkaniowa skrzynka telekomunikacyjna multimedialna podtynkowa funbox 3.0


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

skrzynka TSM mieszkaniowa skrzynka telekomunikacyjna multimedialna podtynkowa funbox 3.0

Doposażam mieszkanie.

Jest FTTH ale, developer (10 lat temu) zakonczyl peszel w rozetce 8x8 cm. 

Sila rzeczy nie chce przepychac FO po calym mieszkaniu (troche to ponad moje potrzeby na ten moment). 

 

Chcialbym sprawdzona (taka ktora ktos juz ma) skrzynke podtynkowa, taka aby funbox 3.0 sie zmiescil, wraz z zasilaczem, jedna wlokno od OPL, sa 2 koncentryki od UPC i wiazka skretek, nie musi byc miejsca na ich rozszycie - beda po prostu na nich rj48c (aka rj45).

 

Skrzynka ma zastapic "rozetke" 8x8 cm.

 

Preferowane plastykowe biale (np RAL 9016) drzwiczki na zatrzask (nie kluczyk).

Ktos cos? (przyszlosciowo: aby ewentualnie kolejny fun-box sie zmiescil). 

1 ODPOWIEDŹ 1

Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8403
  • 53

skrzynka TSM mieszkaniowa skrzynka telekomunikacyjna multimedialna podtynkowa funbox 3.0

Hejka, wydaje mi się, że najlepszą opcją jest udać się do marketu i wybrać coś co będzie Ci odpowiadać pod względem wizualnym i układu puszki z wyprowadzeniami - jeżeli zależy Ci na gotowcu z modułami keystone, to u mnie na poprzednim mieszkaniu była zamontowana fiberpt 53, niby miejsca sporo, ale ciut problem by się pojawił z dwoma funboxami 🙂 i do tego zasilacze, listwa zasilająca + koncentryki i eth jakie chcesz tam wrzucić. Nie do końca w punkt trafiony kolor i materiał, w tym modelu jest akurat metalowa osłona obudowy i drzwiczki, dla mnie akurat na plus, bo ładnie siadła na to farba, którą były malowane ściany i całość prezentowała się ok. Myślę, że jakbyś znalazł coś wymiarem o około 10 cm wyższym panelem perforowanym to by spełniło Twoje oczekiwania.

 

Powodzenia =]