Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

połączenie FunBoxa 2.0 z Routerem tp link w8960n


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 28
  • 1
  • 0

połączenie FunBoxa 2.0 z Routerem tp link w8960n

W chwili obecnej w miejsce tp-linka nie wstawię Fun Boxa bo mam problem z kablem 😕 WDS według instrukcji która mi przesłałeś służy to połączenia tych samycsamych modeli urządzenia 😕 Zaczynam żałować że dałem się namówić na ten pakiet love i telefonię voip.
Anonim

Nie dotyczy

połączenie FunBoxa 2.0 z Routerem tp link w8960n

@nalesnik1988Niema znaczenia jakie będą podłączone routery ważne jest taka sama nazwa sieci WIFI dla WDS. 

Może masz jakiegoś kolegę który Ci podłączy oba routery lub skorzystać z płatnej usługi asysta techniczna


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 28
  • 1
  • 0

połączenie FunBoxa 2.0 z Routerem tp link w8960n

Może by mi się uda samemu ale pytanie czy (według schematu który wysłałem) jeśli router tp link zostanie w tym miejscu gdzie jest a modem fun box zamontuje przy gniazdku tel to nie będzie za daleko? Dziś rano zrobiłem podobnie z tym ze tp link odpialem a w pc włożyłem kartę Wi-Fi i Internet strasznie wolno chodzi 😕
Anonim

Nie dotyczy

połączenie FunBoxa 2.0 z Routerem tp link w8960n


@nalesnik1988napisał(-a)
Może by mi się uda samemu ale pytanie czy (według schematu który wysłałem) jeśli router tp link zostanie w tym miejscu gdzie jest a modem fun box zamontuje przy gniazdku tel to nie będzie za daleko? Dziś rano zrobiłem podobnie z tym ze tp link odpialem a w pc włożyłem kartę Wi-Fi i Internet strasznie wolno chodzi 😕

@nalesnik1988Może już tyle razy zamieniałeś Funbox z TP-linkiem i teraz zaczął działać DLM że ci przyciął prędkość?

Może lepsze byłoby takie urządzenie Wi-Fi-Extender-Plus  zamiast TP-linka ?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 28
  • 1
  • 0

połączenie FunBoxa 2.0 z Routerem tp link w8960n

przyznam się szczerze, że pakiet Orange love kupiłem w ramach oszczędności, a zakup teraz dodatkowych urządzeń raczej tych oszczędności nie przyniesie 😞 taki extander troche kosztuje ;/ A zakładając, że coś jest nie tak z wtykami tego starego kabla, i gdybym spróbwał do końcówki starego kabla dołaczyć przez złączkę nowy kabel z zestawu to w razie czegoś nie bedzie zakłóocen?

Wysłałem schemat inny, internet tylko wolno działa w tym ułożeniu sprzętów jak na schemacie.


schemat wi fi.jpg
Anonim

Nie dotyczy

połączenie FunBoxa 2.0 z Routerem tp link w8960n

Tylko że koszt nowego kabla nie jest tak duży ? Ciężko Ci jest pomoc na odległości.  


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 28
  • 1
  • 0

połączenie FunBoxa 2.0 z Routerem tp link w8960n

ja już jestem niestety takim człowieka, że ogólnie jest mi ciężko pomóc. Załóżmy, że kupię drugi kabel (pani z Orange coś wspominała o ekranowym kablu) to teraz, jakich parametrów mam kupić kabel? Zainwestował bym ostatecznie w ten kabel (i robociznę, wymieniając go i montując) ale boję się, że może to dalej nie działać. Jeszcze jak przez internet bym zamawiał to zawsze można go zwrócić

Anonim

Nie dotyczy

połączenie FunBoxa 2.0 z Routerem tp link w8960n

@nalesnik1988Taki kabel lepiej jest kupić w jakimś sklepie komputerowym a nie w markecie co do umowy która zawarłeś możesz odstąpić w ciągu 14 dni.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 28
  • 1
  • 0

połączenie FunBoxa 2.0 z Routerem tp link w8960n

tak, tylko 14 dni minęło pewnie 14dni temu ;/ za późno się zabrałem za tego fun boxa ;/ a jeśli kupię w sklepie komputerowym a nie będzie to dalej działać, co wtedy? Kabla już nie zwróce

Anonim

Nie dotyczy

połączenie FunBoxa 2.0 z Routerem tp link w8960n

@nalesnik1988Jeśli chodzi o kabel to jeszcze nie spotkałem się żeby dwa kable kupione w dwóch różnych sklepach i różnej firmy/marki nie działały?