Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

orange love 2U LTE

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 31
  • 56
  • 0

orange love 2U LTE

Witam, szanowni, kolejny raz potrzebuję Waszej pomocy: mam kartę sim z internetem w usłudze orange love 2U LTE, włożyłem ją do takiego przenośnego Airbox LTE ale nie można np. połączyć netflix-a w  TV ciągle mi zrywa połączenie itd ..., rozumiem że muszę kupić router (z możliwością włożenia karty SIM) tylko jaki ?? jestem w kropce (przepraszam za chaotyczny opis, ale jest to dla mnie zupełna nowość)

Serdecznie dziękuję za Waszą wyrozumiałość i okazaną pomoc ...  

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

orange love 2U LTE

@adiplus sprawdź więc aktualizację oprogramowania Airbox-a, może trzeba będzie reset do fabryki.

 

Co do routera stacjonarnego, jak masz nadajnik w pobliżu z agregacją pasma, to polecam routery Huawei B618, B818, są dość drogie, ale skuteczne i mogą łączyć nawet 4 pasma. Jeżeli mniejszy budżet, to polecam Huawei B525, B535, łączą dwa pasma.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

orange love 2U LTE


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

orange love 2U LTE

@adiplus nie koniecznie takie problemy mogą wynikać z działania routera. Stacjonarny na pewno poprawi parametry, ale też wpływ ma nadajnik, z którym się łączysz. Jak jest przeciążony, to tak Netflix będzie kiepsko odtwarzał materiały. Jeżeli nie masz innego routera, to sprawdź jak działa na smartfonie.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 31
  • 56
  • 0

orange love 2U LTE

Wiesz co, na routerze z Vectry wszystko śmiga normalnie, jak przełączę na ten z orange ... nici 😞 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

orange love 2U LTE

@adiplus sprawdź więc aktualizację oprogramowania Airbox-a, może trzeba będzie reset do fabryki.

 

Co do routera stacjonarnego, jak masz nadajnik w pobliżu z agregacją pasma, to polecam routery Huawei B618, B818, są dość drogie, ale skuteczne i mogą łączyć nawet 4 pasma. Jeżeli mniejszy budżet, to polecam Huawei B525, B535, łączą dwa pasma.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 31
  • 56
  • 0

orange love 2U LTE

Serdecznie dziękuję za pomoc, moment i sprawa załatwiona 🙂 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

orange love 2U LTE

@adiplus cieszę się, że zadziałało. Niech dobrze służy 👍😀