Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

axesstel mv600 series port forwarding


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

axesstel mv600 series port forwarding

Jak w temacie. Usiłuje odblkować na tym antycznym urządzeniu porty. Na sam początek wystarczyłby port 16 000 (udp) bym mógł połączyć się z serwerami GameRangera. Opcja UPnP nie działa. Przekierowanie do jednego/wielu portów - albo to działa wbrew logice i źle to wypełniam albo... nie dziala. Próby odblokowania dla adresu 192.168.0.1 oraz 0.2 zakończyły się fiaskiem (spradziłem w cmd i ten drugi jest preferowany). Czyżbym robił coś nie tak czy aby ten router jest spisany na straty jak cała firma orange?

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

axesstel mv600 series port forwarding

Zanim zaczniesz "grzebać" w sprzęcie - podaj nam nazwę oferty na internet, którą masz.

Jeśli to Orange FreeDom Pro, to na infolinii czasem uda się włączyć odpowiednią usługę.
Jeśli masz inną dla klientów indywidualnych, to niestety ta opcja u Ciebie nie zadziała.
Jeśli masz usługę dla firm, podaj jej nazwę, to posprawdzamy czy coś się da zrobić.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

axesstel mv600 series port forwarding

Jest to tak jak wspomniałeś Orange freedom pro. Na infolinii raczej nie proponowali mi takiego rozwiązania, poza tym odblokowywanie portów routera odbywa się raczej ze strony klienta gdyż trzeba dostać się do ustawień routera. Dodatkowo dodam, że z tym samym internetem na starszym modelu urządzenia (mv410) mam odblokowane porty.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

axesstel mv600 series port forwarding

Większość osób to ma przy Orange FreeDom Pro bo to domyślna usługa była kiedyś.
Wrzuć screeny z panelu routera.
PS. używasz tego samego loginu do połączenia z internetem? cdma@orange, cdma@vpn.static czy cdma@vpn ?

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

axesstel mv600 series port forwarding

cdma@orange

screeny jakiejś konkretnej sekcji Cię interesują?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

axesstel mv600 series port forwarding

Lata świetlne nie korzystałem z tego routera. Więc najlepiej wszystkie. A czy zmiana nie działa zarówno po połączeniu Ethernet i po wifi?

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

axesstel mv600 series port forwarding

Do końca nie rozumiem co ma za znaczenie czy połączenie jest po kablu czy po wifi skoro router (czy to w przypadku ethernetu czy wifi) nie przyjmie połączenia od portu który jest zablokowany. W każdym razie w obydwu przypadkach nie działa to jak trzeba.

http://imgur.com/yhccf1W

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

axesstel mv600 series port forwarding

Zostaje ew. reset do ustawień fabrycznych, ale pewnie firmware panelu routera się zawiesiło.
Jeśli na innym sprzęcie działa (i nie zmieniałeś oferty), to tylko sprzęt.
Nie wiem jaki masz model, bo 610 chyba już nie są serwisowane (chyba, że masz gwarancję).
650 chyba mają gdzieś jeszcze serwis (ew. zanieś do salonu Orange).