Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zyxel vmg8324-b10a - tryb failback


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Zyxel vmg8324-b10a - tryb failback

Czołem.

Modem zyxel vmg8324-b10a - nie działa prawidłowo tryb FailBack podczas pracy w trybie ADSL + 3G USB.

 

Mam ustawiony tryb podtrzymania łącza internetowego - ADSL jako łącze podstawowe, 3G jako łącze zapasowe. Wszystko działa dobrze do czasu - w przypadku braku sygnału ADSL, modem przełącza się na modem 3G. Jednak kiedy łącze podstawowe zaczyna być dostępne, Zyxel nie przełącza się z powrotem na ADSL, tylko cały czas używa łącza zapasowego (3G). Pytanie, jakich ustawień użyć, aby prawidłowo wykonywał się powrót do pierwotnego łącza (FailBack).

 

Modem 3G USB to Huawei E3131 (certyfikowany przez Zyxel, jest na liście HCL) - działa poprawnie.

 

Czy ktoś miał podobny przypadek ? Użyłem wielu kombinacji i nadal nic. Nie ma również możliwości upgrade firmware Zyxela - zapewne broni przed tym zmodifykowany ROM Orange.

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

Zyxel vmg8324-b10a - tryb failback

Niestety konfiguracja sprzętu jaką używasz jest mało popularna i chyba tutaj nie doczekasz się odpowiedzi. Próbowałeś zgłosić na wsparciu technicznym Orange sugestię aby zmodyfikowali soft?