Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z internetem router tp link td w8960n

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 0
  • 0

Problem z internetem router tp link td w8960n

Witam. Dziś kupiłem nowy router tp linka i nie mam łączności z internetem wszystko dobrze podpięte nawet po podłączeniu routera do laptopa za pomocą kabla też nie ma internetu, po wejściu na stronę konfiguracyjną tp linka i wykonaniu szybkiej konfiguracji nadal nic brak internetu. Na poprzednim routerze Sagem fast com 2704 wszystko jest dobrze. Co zrobić to już drugi router gdzieś nie działa internet, dwa dni temu kupiłem jeszcze inny model tp linka tylko w wersji xDSL i też nie działał internet. Co robić? 😞
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Problem z internetem router tp link td w8960n

@daro1994Ty nic nie wpisujesz a potem się dziwisz ze nie masz polaczenia z Internetem zobacz krok po kroku

Login i hasło masz w umowie  lub tu http://www.orange.pl/kid,4004241979,id,4004242580,title,Jak-odzyskac-login-i-haslo-do-Neostrady,help...

1.PNG2.PNG3.PNG4.PNG

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

28 ODPOW. 28
Anonim

Nie dotyczy

Problem z internetem router tp link td w8960n

Masz tu jak to zrobić 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 0
  • 0

Problem z internetem router tp link td w8960n

Konfigurowalem ale nic to nie dało a teraz wogole nie mogę wejść na stronę konfiguracji. Po pierwszej konfiguracji miałem wyświetlone że adsl jest połączone ale na czerwono pisało w innej rubryce że brak internetu. A o co chodzi z tymi loginami i hasłem od Orange? Ja nie mam czegoś takiego tzn nie wiem czy ma moja żona lub teściowie bo to u nich w domu i zanim się wprowadziłem to już mieli Orange i nie wiem czy dostali coś takiego
Anonim

Nie dotyczy

Problem z internetem router tp link td w8960n

@daro1994To wpisz zamiast 192.168.1.1 to http://tplinklogin.net


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 0
  • 0

Problem z internetem router tp link td w8960n

Wpisywałem i nic mam że błąd otwierania strony nic nie działa.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 0
  • 0

Problem z internetem router tp link td w8960n

I już nie wiem czy to ma być DSL czy ADSL na internecie wyczytałem że do internetu który idzie tak jakby z takiej puszki jak kiedyś były telefony stacjonarne to że to router musi być ADSL a jak mam router Sagem fast com 2704 to na wejściu na kabelek pisze tylko DSL ale jak dwa dni temu kupiłem router DSL to też nie działał internet i na routerze świeciła się ikonka na pomarańczowo że nie ma podłączonego internetu. to już nie wiem co robić
Anonim

Nie dotyczy

Problem z internetem router tp link td w8960n

@daro1994Ten tp-link jest adsl


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 0
  • 0

Problem z internetem router tp link td w8960n

@Anonim wiem że ten jest ADSL ale już wkoncu nie wiem jaki powinien być
Anonim

Nie dotyczy

Problem z internetem router tp link td w8960n

Czy resetowałeś router do ustawień fabrycznych i czy w loginie do Neostrady wpisujesz /ipv6 xxxxxxxxxxx@neostrada.pl/ipv6 czy bez xxxxxxxxxx@neostrada.pl ?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 0
  • 0

Problem z internetem router tp link td w8960n

@Anonim ale gdzie mam dawać taki login i hasło? Nic nie pisałem takiego.