Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

ZyXEL VMG8924-AC konfiguracja NAT - przekierowanie portu dla VPN


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 7
  • 0

ZyXEL VMG8924-AC konfiguracja NAT - przekierowanie portu dla VPN

Jeśli dobrze pamiętam, finalnie okazało się że jakieś inne urządzenie rozsyłało złe adresy i niedługo po problemach z VPN pojawiły się inne problemy wewnątrz - pakiety wpadały w pętle itp. Całość trzeba było zaorać (poczyścić na wszystkich urządzeniach tablice routingu) i postawić sieć od nowa, bo to prognozowało szybsze rozwiązanie niż dalsze szukanie winnych. Nie jestem pewien czy problem z VPN również z tego wynikał, ale po ponownej konfiguracji całej sieci można już było się łączyć.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12947
  • 53204
  • 617

ZyXEL VMG8924-AC konfiguracja NAT - przekierowanie portu dla VPN

@leszczyn07 zadzwoń na infolinię techniczną 800303303 dla usług biznesowych. Tam zdejmiesz NAT i otworzysz porty. Pomogą w przekierowaniu ruchu. Odpowiedzą na pytania i jeśli nie będą wiedzieli od razu, skontaktują się z Tobą. Tak ostatnio pomogłem znajomemu...

Po konfiguracji zrób zrzut ustawień do pliku, będzie prościej po ewentualnej wymianie modemu 

P.S.  sorki @Matt-the-Wizard  i dzięki za czujność😉


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 7
  • 0

ZyXEL VMG8924-AC konfiguracja NAT - przekierowanie portu dla VPN

Dzięki, ja to mam rozwiązane od półtora roku, odpisywałem na post leszczyn07 - i w sumie jemu Twoja rada może się przydać teraz 🙂


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

ZyXEL VMG8924-AC konfiguracja NAT - przekierowanie portu dla VPN

Zadzwonię, dzięki.

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 74
  • 106
  • 1

ZyXEL VMG8924-AC konfiguracja NAT - przekierowanie portu dla VPN

@Matt-the-Wizard a nie wystarczyłoby ustawić DMZ z ip na ten router który jest za zyxelem? wtedy otworzysz wszystkie porty dla niego... albo po prostu zadzwoń na tę infolinię i niech zmienią Ci zyxela na tryb bridge.... i ustaw swój router jako "główny"...