Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zwrot funboxa


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Zwrot funboxa

  • Witam, mam pytanko, ponieważ mam uszkodzony funbox, po zgłoszeniu orange kazało mi przyjść do salonu i wymienić, oraz przynieść ten uszkodzony. Ale pytanie mam takie, czy jeśli nie mam orginalnego pudełka (bo gdzieś posiałam )i chyba jakis kabelków  których nie używałam ale były w pudełku to czy mi przyjmą ten sprzęt? Byla bym wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam Andzia0207
13 ODPOW. 13

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Zwrot funboxa

@Andzia0207 po prostu po wymianie dostaniesz bez pudełka i załączonego okablowania. Pudełko pójdzie do zapakowania uszkodzonego routera, wraz z brakującymi kabelkami.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Zwrot funboxa

@Andzia0207 

 

Potrzebny jest FunBox i kabel zasilający.Może być bez pudełka 👍.

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Zwrot funboxa

Witaj sprzęt zasilacz i okablowanie musi być cały zestaw  pudełko nie musi być .
https://www.orange.pl/omnibook/reklamacje-uszkodzonego-sprzetu#


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Zwrot funboxa

a jak jest ze sprzętami, których już Orange nie ma w sprzedaży jak np Sagemcom Fast 2704?

też je trzeba zwracać ?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Zwrot funboxa

@Citi2017 nie musi być. Jak przyniesiony zostanie router uszkodzony bez okablowamia, to z nowego dołożą do tego starego.

 

Inna sprawa, jak router zdaje się po zakończeniu umowy. Wtedy trzeba dopłacić za brakujące kabelki.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Zwrot funboxa

@pablus sprzęty zakupione na własność nie podlegają zwrotowi po zakończeniu umowy.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Zwrot funboxa


@ketrasaArturnapisał(-a)

@Citi2017 nie musi być. Jak przyniesiony zostanie router uszkodzony bez okablowamia, to z nowego dołożą do tego starego.

 

Inna sprawa, jak router zdaje się po zakończeniu umowy. Wtedy trzeba dopłavić za brakujące kabelki.


Przepraszam mylisz się a zarazem masz rację bo zależy od salonu Orange tak naprawdę czy wymieni bez czegoś tam jeden salon żąda drugi nie 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Zwrot funboxa

a to muszę w umowie sprawdzić...


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Zwrot funboxa

@Andzia0207 Cześć Andzia. Do zwrotu będzie sam modem i zasilacz (Dla funboxa 2.0) i/lub kabel optyczny (dla Funbox 3.0). Pudełka być nie musi.