Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zniszczony Smart Wifi Box Jaka jest kara ?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 74
  • 105
  • 0

Zniszczony Smart Wifi Box Jaka jest kara ?

Żadna strata i tak częściej niż raz na kilka miesięcy nie wchodzę na to forum ostatni raz byłem w maju 😎


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Zniszczony Smart Wifi Box Jaka jest kara ?

@KUBA1550 dyskusja jest bez sensu. Nie kupisz na własność SIĘ

 Zapłacisz karę za zniszczenie, ale i tak musisz, zwrócić lub nie używać.. To, że martwy przepis i niska szkodliwość społeczna czynu sprawia, że operator nie ściga nieuczciwych użytkowników nie sprawia tego, że czyn trzeba nazwać po imieniu... A chwalenie się nim uważam za przynajmniej niestosowne... To jakby ukraść i dać do gazety info o tym, że się ukradło. Przecież Twoje dane są dostępne... I prowokowanie do namierzenia i spowodowania ukarania są bez sensu... 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 74
  • 105
  • 0

Zniszczony Smart Wifi Box Jaka jest kara ?

Ament.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 85
  • 186
  • 1

Zniszczony Smart Wifi Box Jaka jest kara ?

@KUBA1550 

Ok. Wygląda na to, że powód dokładnie ten sam jak ten, dla którego dopiero po roku zorientowałeś się, że płacenie za dzierżawę nie ma sensu...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 74
  • 105
  • 0

Zniszczony Smart Wifi Box Jaka jest kara ?

Nie mam wyboru albo płacisz albo nie masz TV choć i tak nic w tym TV nie ma 😀
Jeszcze rok muszę wytrzymać do zakończenia umowy 🤠

Jestem uwiązany z Orange jak Jaś do Małgosi 🤡

Anonim

Nie dotyczy

Zniszczony Smart Wifi Box Jaka jest kara ?

@KUBA1550 dziwna dla mnie trochę Twoja logika. Rozumiem, że jest problem z komunikacją na linii router - dekoder i nie da się tego ogarnąć po kablu. Już rok temu podjąłeś jednak decyzję o dobraniu SWB więc na pewno zdawałeś sobie sprawę z jego ceny. Nigdy też nie było opcji sprzedaży na własność (oczywiście chodzi mi o oficjalna dystrybucję, kwestie tego, że pojawia się na aukcjach już pomijam).  Już wtedy wiedziałeś ile taki biznes wyniesie długofalowo i mogłeś kupić coś innego na wolnym rynku. Sam twierdzisz, że SWB jest wygodny, bez zabawę w konfigurację  Zgodzę się z Tobą. Za tą właśnie wygodę się płaci. Więc albo rybka albo akwarium jak to mawiają. Nie można mieć wszystkiego.