Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zniszczony Smart Wifi Box Jaka jest kara ?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 74
  • 105
  • 0

Zniszczony Smart Wifi Box Jaka jest kara ?

Nie miałem wyboru albo dzierżawa SWB albo brak TV. Połączenie kablowe jest niemożliwe.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5730
  • 23251
  • 197

Zniszczony Smart Wifi Box Jaka jest kara ?


@KUBA1550napisał(-a)

Nie miałem wyboru albo dzierżawa SWB albo brak TV. Połączenie kablowe jest niemożliwe.


Bzdury za przeproszeniem piszesz. Zestawienie połączenia dekodera z modemem po WiFi nie wymaga SWB.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 74
  • 105
  • 0

Zniszczony Smart Wifi Box Jaka jest kara ?

Bzdury także piszesz. Bez SWB zrywa mi połączenie między dekoderem, a routerem. Włączam TV i po 15 minutach traci sygnał. Odkąd mam SWB nigdy nie miałem utraty sygnału.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5730
  • 23251
  • 197

Zniszczony Smart Wifi Box Jaka jest kara ?


@KUBA1550napisał(-a)

Bzdury także piszesz. Bez SWB zrywa mi połączenie między dekoderem, a routerem. Włączam TV i po 15 minutach traci sygnał. Odkąd mam SWB nigdy nie miałem utraty sygnału.


No to wiesz za co płacisz. Nadal nie rozumiem na co narzekasz.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 74
  • 105
  • 0

Zniszczony Smart Wifi Box Jaka jest kara ?

Na duży koszt dzierżawy.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5730
  • 23251
  • 197

Zniszczony Smart Wifi Box Jaka jest kara ?


@KUBA1550napisał(-a)

Na duży koszt dzierżawy.


Ale przecież go zaakceptowałeś.

Jeśli zmieniłeś zdanie to zrezygnuj z dzierżawy.

Jeśli nie potrafisz skonfigurować usługi samodzielnie przy pomocy legalnie dostępnego sprzętu to możesz komuś za to zapłacić.

Ostatecznie, jeśli namyśliłeś się że jednak warunki Ci nie odpowiadają, zawsze możesz umowę zerwać.

 

Każde z tych rozwiązań jest lepsze niż oszustwo które planujesz.

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 74
  • 105
  • 0

Zniszczony Smart Wifi Box Jaka jest kara ?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 85
  • 186
  • 1

Zniszczony Smart Wifi Box Jaka jest kara ?

@KUBA1550 

Abstrahując od legalności i nielegalności różnych działań wytłumacz mi proszę jakim cudem zapłacenie kary 230zł jest bardziej opłacalne niż:

a) oddanie SWB, kupienie na Allegro "nowego" w cenie 100zł-150zł

b) oddanie SWB, kupienie innego AP, np. wspomnianego Archera C64 w cenie 135zł (obsługuje vlany dla iptv).

 

Rób jak chcesz, ale nas tutaj ciekawość zjada, jakim cudem rozwiązania a) i b) są wg Ciebie mniej opłacalne niż kara za SWB. 🤔

 

 

 

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 74
  • 105
  • 0

Zniszczony Smart Wifi Box Jaka jest kara ?

Ponieważ opcja A jest bardzo ciężka. Mam nazwę tego routera w obserwowanych aukcjach i jak codziennie przychodzi rano email z nowymi ofertami to już ten router jest sprzedany. Router pojawia się w ofertach na allegro z 1 raz na miesiąc. W październiku były aż dwie oferty. Ja już poluję na niego od stycznia i nie mam szczęścia. Bardzo szybko zostaje wykupiony więc zapotrzebowanie jest bardzo duże. SWB działa doskonale i jest łatwy w obsłydze więc nie chcę żadnych podróbek i później się męczyć z ustawianiem. Jeżeli nie upoluję go do końca roku to zapłacę karę aby stał się on moją własnością. Warto chyba go jeszcze zareklamować aby wymienili na nowy przed opłatą 😉

Anonim

Nie dotyczy

Zniszczony Smart Wifi Box Jaka jest kara ?

@KUBA1550  za takie pomysły, powinien być 🍌 na miesiąc 😁

Resztę twoich wypowiedzi, nie skomentuje, brak słów ☹️