Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zlecenie odblokowania usługi

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Zlecenie odblokowania usługi

Witam mam małe problem otóż przez niedopatrzenie nie zapłaciłem za internet w odpowiednim terminie. Dzisiaj jak mi go odcięli pierwsze co zrobiłem to za niego zapłaciłem ale nie wiem ile to ma jeszcze trwać, na stronie startowej jest napisane że można zlecić odblokowanie usługi ale jak klikam w ten link to wyskakuje mi biała strona. Dzwoniłem do doradcy ale po 15 min czekania rozłączyłem się, a więc da się coś z tym zrobić żebym miał dostęp do internetu jeszcze dzisiaj ? Proszę o pomoc iż mam ważną sprawę a nie chcę jechać kilkunastu kilometrów do znajomego żeby zrobić to u niego.
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zlecenie odblokowania usługi

Przygotuj sobie id neostrady lub numer ewidencyjny.
Zadzwoń na 800560560 - tam możesz zlecić odblokowanie bez połączenia z doradcą (jeśli Twoja usługa jest uprawniona do tego). Jeśli nie będzie opcji po wpisaniu id neo lub nr ewidencyjnego - raczej nie ma co czekać na połączenie z doradcą - widocznie trzeba zaczekać na zaksięgowanie zaległości do odblokowania.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zlecenie odblokowania usługi

Przygotuj sobie id neostrady lub numer ewidencyjny.
Zadzwoń na 800560560 - tam możesz zlecić odblokowanie bez połączenia z doradcą (jeśli Twoja usługa jest uprawniona do tego). Jeśli nie będzie opcji po wpisaniu id neo lub nr ewidencyjnego - raczej nie ma co czekać na połączenie z doradcą - widocznie trzeba zaczekać na zaksięgowanie zaległości do odblokowania.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Zlecenie odblokowania usługi

A gdzie mogę znaleźć takie id ?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Zlecenie odblokowania usługi

Albo ten numer ?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zlecenie odblokowania usługi

Na rachunku lub na umowie powinien być.