Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wymiana funboxa 2.0 na 3.0 przy przedluzenia umowy.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Wymiana funboxa 2.0 na 3.0 przy przedluzenia umowy.

Witam, jestem juz na umowie na czas nieokreslony po 24 miesiacach placenia abonamentu i chcialbym wymienic leciwy dekoder ktory jak na obecne standardy pozostawia jednak wiele do zyczenia bo 720p jednak to jakis smiech na ten mement. Problem ze co odzdzial to inny poroniony pomysl. Przy ulicy sosnkowikiego w opolu zaproponoowali mi abym zerwal obecna umowe i aby nowa osoba podisala na moj adres bo trzeba montera by na nowo zrobil instalacje. Dla mnie to dziwne bo smierdzi mi tu proba wymuszenia nowej umowy. Moze sa takie dziwne zalozenia ale jesli tak to ma wygladac to pojde do konkurencji. Internet w Orange wydaje mi sie ok i jestem chetny podpisac umowe na okres kolejnych 24 miesiecy ale takie cyrki mnie nie interesuja. Nie naleze do pokolenia ktore przywiazuja sie do operatora na cale zycie takze prosze o jakas rozsadna sugestie bo nie ma opcji bym z rzechem typu funbox 2 zostal przez dluzszy czas.

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wymiana funboxa 2.0 na 3.0 przy przedluzenia umowy.

Jaką masz prędkość neo?

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Wymiana funboxa 2.0 na 3.0 przy przedluzenia umowy.

300


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wymiana funboxa 2.0 na 3.0 przy przedluzenia umowy.

A masz pełne FTTH? Bo nie w każdym miejscu można mieć fb 3 + icu. Może o to chodziło że masz technologię pośrednią gdzie potrzebne jest oddzielne ont.

Co do samej wymiany to w Orange nie ma czegoś takiego jak wymiana sprzętu przy przedłużeniu. Dekoder można wymienić przy płatnej asyście niezależnie od końca umowy. Ew musisz spróbować u różnych doradców/sprzedawców co mogą zrobić.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Wymiana funboxa 2.0 na 3.0 przy przedluzenia umowy.

a jaki moze byc koszt takiej wymiany?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wymiana funboxa 2.0 na 3.0 przy przedluzenia umowy.

129 zł.