Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wymiana Livebox 2.0 na Funboxa lub Liveboxa 3.0


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Wymiana Livebox 2.0 na Funboxa lub Liveboxa 3.0

Witam.

Mam problem z Liveboxem 2.0.Od tygodnia LB co kilka godzin próbuje zauktualizować się .Miga niebieska dioda  i nie działa wtedy internet.Na kilka minut przestaje i ponownie miga.Zgłosiłem awarię na info linię ,zaznaczając ,że nie chcę tego ******u (wymieniony miesiąc temu,pół roku wczesniej i chyba jakies 8 miesiecy temu) Pani poinformowała mnie ,że nie ma problemu ,zostanie wymieniony w salonie na Funboxa. Pojechałem do salonu Orange (23 km w jedną stronę) a w salonie powiedziano,żę nie ma mowy o wymianie na FUNBOXA !!! wróciłem do domu (23 km) i dzwonie od razu na infolinię.Pani ponownie twierdzi  ,że nie ma problemu,a jak w salonie nie wiedzą jak to zrobić ,to niech oni skontaktują się z infolinią.Nastepnego dnia znowu gonie do salonu(23 km) ,a tam oczywiscie Pan grzecznie pokazuje mi (w przenośni ) ****** you.Ponownie 23 km do domu.

Z deka już zgotowany uderzam trzeci raz na infolinię ,miły Pan po konsultacji, która trwała ok 10 min twierdzi,że niestety nie ma możliwości takiej wymiany.

Ludzie !!! o co tu chodzi ? Tak się traktuje klienta ? Internet,TV,Telefon ,2 komórki w Orange to wszystko ponad 10 lat !!!!  Przejechałem na darmo 92 km , rozmowy do BOK -koszt prawie 20 pln !!! Koszty nie małe . Moje pytanie: Do kogo wyżej ,niż BOk  mogę uderzyć  w tej sprawie ???

4 ODPOW. 4

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Wymiana Livebox 2.0 na Funboxa lub Liveboxa 3.0

@BIPOWER  mogę Ci tylko doradzić kontakt do rzecznika klienta Orange - informacje na stronie pod linkiem.

 

co do kontaktów z BOK, zgłoszeń itp. jak słusznie podpowiada @Piotrekk85 warto korzystać z bezpłatnych możliwości - Mój Orange. W smartfonie z numerem Orange można używając aplikacji Mój Orange - po pełnym zalogowaniu się danymi konta - można za darmo połączyć się z doradcą (ikona u dołu ekranu). 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Wymiana Livebox 2.0 na Funboxa lub Liveboxa 3.0

A są jeszcze na stanie magazynu lb 3?

Wg mnie zgłoś uszkodzenie przez mój Orange. W zgłoszenie podkreśl nie działania internetu, a nie tylko wymianę sprzętu (może to oczywiste ale lepiej napisać).

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 181
  • 81
  • 11

Wymiana Livebox 2.0 na Funboxa lub Liveboxa 3.0

1. "nie chcę tego ******u" - to kup sobie porządny router a nie uzywaj tego czegoś od Orange.

2. "klienta ? Internet,TV,Telefon ,2 komórki w Orange to wszystko ponad 10 lat" - tak się traktuje kogoś kto dał sobie wcisnąć: Internet,TV,Telefon ,2 komórki w Orange.

 

Reasumując: Kup sobie sam router, wtedy nie będzie zadnych zabaw z aktualizacją która nie działa bo Orange nie bedzie miała dostępu do Twojego routera.

Anonim

Nie dotyczy

Wymiana Livebox 2.0 na Funboxa lub Liveboxa 3.0

@Piotrekk85Jest taka lista gdzie są dostępne routery nie wiem jak ona jest aktualizowana