Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Własny router

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 79
  • 212
  • 0

Własny router

Nie mogę po prostu powiedzieć, że chcę własny router? : D


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Własny router

@mat20061 Możesz spróbować, ale licz się z odmową. Wcześniej było łatwiej dostać ONT, wystarczyło poprosić  teraz jest nieco trudniej, ale dalej ONT przy udowodnienia potrzeby jest możliwość otrzymać.

Anonim

Nie dotyczy

Własny router


@mat20061napisał(-a)

Nie mogę po prostu powiedzieć, że chcę własny router? : D


Możesz spróbować 😄

Umotywowane niech to będzie sensownie, choćby serwer von czy inne usługi, niedostępne standardowo, dla graczy przykładowo 😎


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Własny router

@mat20061 podczas składania zamówienia (rozmowy z konsultantem) powinieneś uzasadnić chęć posiadania zewnętrznego ONT (nie wszystkim dają, np. "dla widzimisię klienta"), dobrym uzasadnieniem będzie to o czym mówi kolega @ketrasaArtur , również to że "Twoja praca wymaga własnego zaawansowanego routera, a FunBox nie spełnia tych wymagań".


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Własny router

@mat20061 zbierz wszystkie porady, jakie opisane są powyżej i przy rozmowie z konsultantem o potrzebie własnego ONT będziesz miał sensowne argumenty. Powinno udać się dostać zewnętrzne ONT.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 79
  • 212
  • 0

Własny router

A powiedzcie mi jeszcze, czy Funbox 6 jest lepszy niż 3? Ma qos? Może lepiej i łatwiej po prostu podnieść prędkość zamiast bawić się we własne routery?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Własny router

@mat20061 FunBox 6 to nowsza technologia WiFi pozwalająca osiągnąć większe prędkości na łączności bezprzewodowej. Oczywiście musi być urządzenie, które obsłuży tą technologię WiFi6.

Więcej informacji na temat FB6:

https://www.orange.pl/omnibook/orange-funbox-6


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Własny router

@mat20061 tylko że z dostępnością FB 6 na obecną chwilę są spore problemy, kolega @Jurgen83  od pewnego czasu ma z tym problem, poczytaj tu Nowy Funbox 6 dostępny od dzisiaj w Orange – Strona 13 - Nasz Orange


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Własny router

@slav72 chyba Orange nie przewidział ilości chętnych osób na FB6.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Własny router

@ketrasaArtur  może, a właściwie raczej przewidzieli, tylko nikt nie mógł przewidzieć problemów z dostępnością do komponentów do produkcji sprzętu (chodzi przede wszystkim o elektronikę typu procesory, kości pamięci, itp., itd.) przez co różne branże borykają się z kłopotami.