Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Urządzenie polepszające sygnał wi-fi (w innym pokoju)


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 101
  • 102
  • 0

Urządzenie polepszające sygnał wi-fi (w innym pokoju)

► Wątek został wyodrębniony z tematu Wi-Fi Extender Plus - test i recenzja nowego wzmacniacza Wi-Fi od Orange by @mabud73 - Moderator Wiktor ◄

 

Witam, szukam  urządzenia polepszającego sygnał wifi w innym pokoju. Chodzi o urządzenie które przeniesie sygnał do drugiego pokoju i wypuści go w dwóch pasmach 2.4 i 5 Ghz ponieważ niektóre urządzenia w tym pokoju pracuja albo na 2.4 i na 5 Ghz.Z tego co wiem Extender z Orange puszcza sygnał tylko albo 2.4 albo tylko 5 ghz a ja chcę aby szedł w dwóch pasmach.

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

Wi-Fi Extender Plus - test i recenzja nowego wzmacniacza Wi-Fi od Orange by @mabud73

@erwinsansTo zależy jak zostanie podłączone przez kabel to masz oba pasma jak po wifi to już jedno tak działa każde urządzenia typu wzmacniacza.Więcej masz obsluga-i-konfiguracja.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 101
  • 102
  • 0

Wi-Fi Extender Plus - test i recenzja nowego wzmacniacza Wi-Fi od Orange by @mabud73

Właśnie chce na Wifi

Anonim

Nie dotyczy

Wi-Fi Extender Plus - test i recenzja nowego wzmacniacza Wi-Fi od Orange by @mabud73

@erwinsansTo tylko jedno z dwóch 2.4 GHz lub 5GHz jeszcze nie spotkałem się z takim żeby działo równocześnie na obu. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Wi-Fi Extender Plus - test i recenzja nowego wzmacniacza Wi-Fi od Orange by @mabud73


@erwinsansnapisał(-a)

Witam, szukam  urządzenia polepszającego sygnał wifi w innym pokoju. Chodzi o urządzenie które przeniesie sygnał do drugiego pokoju i wypuści go w dwóch pasmach 2.4 i 5 Ghz ponieważ niektóre urządzenia w tym pokoju pracuja albo na 2.4 i na 5 Ghz.Z tego co wiem Extender z Orange puszcza sygnał tylko albo 2.4 albo tylko 5 ghz a ja chcę aby szedł w dwóch pasmach.


@erwinsans  jeśli dobrze "sparujesz" extender z modemem, to będzie on udostępniał sygnał na obu pasmach, natomiast które wykorzystuje dane urządzenie - odbiornik sygnału - zależy od dwóch elementów, po pierwsze czy można w nim wybrać dane pasmo, po drugie czy użytkownik pozwoli temu urządzeniu wybierać pasmo, albo samodzielnie wskaże które ma używać. Bo i modem Funbox 2 nadaje sygnał w obu pasmach ( 2.4 i 5 Ghz).

 

"To zależy jak zostanie podłączone przez kabel to masz oba pasma jak po wifi to już jedno tak działa każde urządzenia typu wzmacniacza.Więcej masz obsluga-i-konfiguracja." @Anonim w tym zdaniu to popłynąłeś - przecież w kablu udostępnia się to co daje dostawca internetu, żadne pasmo... pasmo, o którym w tym wątku jeśli jest odbierane przez WiFi, to znaczy, że nie przez kabel. 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 20
  • 23
  • 0

Wi-Fi Extender Plus - test i recenzja nowego wzmacniacza Wi-Fi od Orange by @mabud73

@Misiek62vdsl2 chodziło zapewne o to, że jak użyjesz extendera w funkcji hot spot'a łącząc go po kablu z modemem (ja tak mam) to można się z nim łączyć i po 2.4 i po 5 Ghz. Jak go użyjesz w funkcji wzmacniacza sygnału no to już musisz się zdecydować, które pasmo wzmacniasz.