Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Transmisja danych CSD


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Transmisja danych CSD

@Piotrekk85 dzięki, czekam w takim razie . Nasunąłeś mi też inną kwestię na myśl .Jak to wdzwanianie się do internetu będzie liczobe . Na kartach głosowych z rozmowami no limit itp jest nawet domyślnie włączona usługa CSD ale musiałbym się jeszcze dowiedzieć jak to jest ratyfikowane, czy z tych usług no limit czy jak. 

Anonim

Nie dotyczy

Transmisja danych CSD

CSD dla Firm już Orange nie wspiera klik, nawet jak będzie działać to policzą extra, co minuta to jest liczone.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Transmisja danych CSD


@Anonimnapisał(-a)

CSD dla Firm już Orange nie wspiera klik, nawet jak będzie działać to policzą extra, co minuta to jest liczone.


Tak, na kartach internetowych nie ma tej usługi. Jest natomiast na kartach głosowych. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Transmisja danych CSD

CSD jest na kartach "data", ale w archiwalnych ofertach typu Orange Free czy Orange Free DayByDay. W momencie gdy pojawiła się CDMA w ofertach tzw. dualnych, CSD odpało. Dziś CDMA już nie ma, ale nie ma sensu CSD dodawać, prawie nikt nie korzysta z tego.

Co do moich testów, niestety nie mam jak. Telefon znalazłem, ale już ładowarki nie 😞

CSD kosztuje 40gr/min.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Transmisja danych CSD

@Piotrekk85 dzięki. Tak na starych jest właśnie ale w tym przypadku musieliby zakupić nowe karty 🙂 Zaproponuje by poszukali jeszcze może innych kas. W sumie zdziwiło mnie to, że taka kasa ma moduł GSM, a nie np. Wi-Fi i tak łączyć się z routerem, a nie przez CSD, chyba byłoby prościej 🙂 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Transmisja danych CSD

Ale GSM i tylko CSD czy ma GPRS?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Transmisja danych CSD

@Piotrekk85 jest napisane, że jest ta kasa wyposażona w moduł GSM, ale karta musi pracować w CSD, Nie GPRS .

Anonim

Nie dotyczy

Transmisja danych CSD

Myszkując po sieci, za rogiem wymóg kas fiskalnych on line, nie lepiej od razu kupić nowoczesny sprzęt, będzie upust bo to wymóg zmiany starych kas fiskalnych, to co próbujecie zrobić nie ma racji bytu, tak poza tym kasa chyba z 2000 roku bo 2006 to już GPRS był, dałbym spokój z tą starą kasą fiskalną.

Jakby chciał mieć kasę fiskalną to coś w ten deseń Kasa fiskalna POSNET ERGO, można do doposażyć w modem 3G/4G od Operatora i będzie bez kombinacji.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Transmisja danych CSD

To są koszty straszne na wymianę kasę, a jeśli kilka w sklepie - to różnie może być czy szef ma tyle kasy. Bo nawet JPK (jednolity plik kontrolny) waży kilka MB, więc więc wyjdzie koło 5 zł za transmisję - razy kilka razy w miesiącu - mega drogo.
Anonim

Nie dotyczy

Transmisja danych CSD

Te tańsze kasy od 400zł wymagają komputera do współpracy by były on line, czy takie duże koszty, znam takich co powymieniali i jakoś nie płaczą nad kosztami, mają małe i średnie firmy, ale to co napisałem do autora tematu to sugestia, decyzję podejmie kto inny.