Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Tp link mr 6400 v2.problem z internetem


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Tp link mr 6400 v2.problem z internetem

Witam.potrzebuje pomocy przy konfiguracji routera na kartę SIM w Orange.otoz sprzęt miał być prosty w obsłudze atu problem.wkladam kartę SIM.włączam i łączy się internetem .prędkość jest ok na poziomie 20mb/s.lecz po chwili spada do 0.2 mb/s.próbowałem resetu.na chwilę pomaga a po minucie znowu prędkość spada.zmienialem ustawienia też nic.na tel jako hotspot jako taka karta działa o 5mb/s.

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Tp link mr 6400 v2.problem z internetem

Internet mobilny nie ma gwarantowanych prędkości. Daleko masz nadajnik Orange?
Anonim

Nie dotyczy

Tp link mr 6400 v2.problem z internetem

@Bonisbart  jakieś zrzuty z konfiguracji routera i jaki ma poziom sygnału dla sieci mobilnej, być może sygnał słaby i transfer spada.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Tp link mr 6400 v2.problem z internetem

Nadajnik około 2km.zasieg 3 kreski czasem nawet 4. Problem jest chyba z konfiguracja routera.bo po resecie wraca internet ale po minucie spada prędkość do 0.2 mbs


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Tp link mr 6400 v2.problem z internetem

Zrzuty dopiero po południu bo w robocie teraz jestem.a nie daje mi to spokoju.wczoraj 6h się męczyłem z tym


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Tp link mr 6400 v2.problem z internetem

Wszędzie piszą o tym routerze że wystarczy SIM włożyć i ma działać .a tu nic

Anonim

Nie dotyczy

Tp link mr 6400 v2.problem z internetem


@Bonisbartnapisał(-a)

Wszędzie piszą o tym routerze że wystarczy SIM włożyć i ma działać .a tu nic


2 km to sporo od nadajnika, jak są przeszkody jakieś to transfer spada, mobilny router powinien wspomagać się dobrą zewnętrzną anteną LTE, jak ma być stabilnie i szybko po LTE, ta bajeczka że wkładasz sim kartę do routera i masz mega szybki net mobilny zawodna, chyba że ktoś widzi nadajnik LTE z okna, ja tak ma i ~ 1 km od niego jestem.