Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

TP LINK i FunBox 2.0


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

TP LINK i FunBox 2.0

Witam, od paru dni jestem posiadaczem funboxa 2.0 (prędkość internetu została zwiększona z 10mbps do 20mbps), wcześniej użytkowałam liveboxa 1.1, który jako wzmocnienie sygnału miał podłączony router TP LINK TD W8986 ADSL 2+, czy jest możliwość podłączenia go również pod funboxa 2.0, czy będe musiala zainwestować w nowy sprzęt wzmacniający, który jest niezbędny jako, że mieszkam w piętrowym domu.

Jednak jeśli da się to jakoś obejść, to jak mam podłączyć TP LINKa by móc zmienić jego IP. Podlączałam go już bezpośrednio do laptopa, jednak nie mogę dostać się do ustawień routera przez przeglądarkę.

 

Inne pytanie - speedt test łącza internetowego pokazuje, że DL siega ok 15mbps, jednak np. włączajac steama i próbując ściagnąć jakąś grę DL sięga maksymalnie 1,84mbps - dlaczego tak jest i czy da się zwiększyć prędkość RZECZYWISTEGO DL?

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

TP LINK i FunBox 2.0

@marpsTak samo podłączasz  jak LB1.1 czy FB 2.0 do tp-linka.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

TP LINK i FunBox 2.0

Witam @marps

 

Tak na szybko, jeżeli Twój TP-Link ma opcję klienta, możesz go użyć jako "repeater" czyli wzmacniacz, po wifi...kwestia sprawdzenia w parametrach. Co do problemów z dostaniem się do menu konfiguracyjnego TP-Linka poprzez przeglądarkę, proponuję najprostszy sposób...reset do fabryki przyciskiem w obudowie i połączenie się z nim kablem rj-45 celem ponownej konfiguracji, korzystając z danych na jego obudowie Emotikon: Szczęśliwy

 

Poadrawiam

Maciej

Anonim

Nie dotyczy

TP LINK i FunBox 2.0

@marpsCzy udało ci się rozwiązać problem ?


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

TP LINK i FunBox 2.0


vdsl2 napisał:

@marpsCzy udało ci się rozwiązać problem ?


@marps ponawiam pytanie @Anonim-a Emotikon: Szczęśliwy.
Zachęcam Cię dodatkowo do oznaczenia wpisu │→ Zaakceptuj jako rozwiązanie│, który Twoim zdaniem wydaje się najbardziej przydatny. Dzięki temu innym łatwiej będzie go odnaleźć Bardzo szczęśliwy kot.